BGONAIR Live

След дръзката операция "Паяжина": Украйна пренаписа правилата на войната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 24
Който е слаб на фронта се занимава с партизанщини.
отговор Сигнализирай
14
Христо Христов
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 3
Някой виждал ли е Герасимов в последно време?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 22
Чудя се само дали русите ще пратят Орешник в Киев или направо в Лондон, така - по новите правила..... И дали след преговорите днес в Истанбул или още преди тях, пак по новите правила )))
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 16
Горят ли самолети :)
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 25
Каква Украйна пак? Операцията без сателитни данни е невъзможна. Тя отново е натовско-американско-британско изпълнение. За което пак, за жалост, ще страдат украинците. Иначе тази операция ясно показа, че западът не желае мир. Точно преди преговорите опита да ги саботира. Но не успя.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 13
Малко контекст, русия не разполага с поточни линии за производстворто на повече стратегически бомбандировачи. Всяка тяхна загуба е невъзвръщаема. До този момент руснаците използваха тези самолети да изстрелват крилати ракети към Украйна от собствената си територия за да не ги излагат на риск от ПВО. Сега възможностите им за бомбандировни са силно ограничени. Допълнително поне един от самолетите е бил подвижна радарна станция. С намаляването им способностите им да засичат атаки отслабва.
отговор Сигнализирай
9
Колумбия пЛикчър3
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 24
Единствената дръзка операция "Паяжина" е тази с ре3кото проникване на розовото Дилд0 в бездънната пещера на ми$$ирката ГербЕрана ПоповиЦ,която се подмокря обилно от кодовата фраза "Слава Кокаине"... :)
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 14
*** днес ще се напият с онзи специалния, отлежал антифриз, който си го пазят за специални случаи. Толкова голяма е копейкската мъка.
отговор Сигнализирай
7
Мда
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 19
Браво бе, админите дирници! "Служебни" 5 минуса за 30 секунди след постване!Е, тотчно това доказва правотата на мнението ми!
отговор Сигнализирай
6
2 И 3
преди 1 година
Харесвам 31 Не харесвам 20
Боли? Щом ревете Руски ***, значи всичко е наред!
отговор Сигнализирай
Новини