BGONAIR Live

Епидемията от морбили уби вече 344 деца в Бангладеш


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Страхът Ви издава
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Всеки ден ви плашат. А се очаква, че вие ваксинираните да сте си подновили всички бустери и сте най-супер, съвсем, абсолютно защитени. Реално само вас ви е страх. Явно или сте уверени, че ваксините Ви не работят, например защото сте ХИВ позитивни, посетители на Петрохан. Или сте менте ваксъри с фалшиви сертификати. Страхът Ви издава!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
къде са антиваксърте ?
отговор Сигнализирай
5
Отново
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Сравняват ябълки с дини. За 2024 в Германия са доказани 232 случая Да не говорим че е утопия точно в Бангладеш да се хоспитализират 70% от заболелите
отговор Сигнализирай
4
фезинтегратор
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тия са към 200 млн население вече, на територия 144000 кв. км. Колегата бангладешец има 4 деца там. Там за 10 години се увеличават долу горе с 15-20 млн. Бълха ги ухапала.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
да, на 200млн. на територия на територия малко по-голяма от бг, тези цифри са нормални. братският народ от бангладеш произвеждат ...деца, основен поминък. па после нема кво да ядат, нема ваксини - подлите западняци са виновни...сащ
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Доло Мотафчиски! Свобода!
отговор Сигнализирай
1
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Малко е .Още. Половината поне човечество да изпука от какво ли не.
отговор Сигнализирай
Новини