BGONAIR Live

Как политиците разбират протеста


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Има и друго
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Не трябва да им оставяме време да си завършат следващият сценарий, в който потърпевшата страна ще сме пак ние. Колкото повече време ги търпим, толкова по злобен и отмъстителен ще е той. И по скъпо ще ни излезе. Протестът е мирен, но защо очакваме някой да ни чуе? Вярвате ли, че отсреща има някой и той иска същото. Аз не вярвам.
отговор Сигнализирай
Новини