BGONAIR Live

САЩ отпуснаха на Украйна $20 млрд. от замразените руски активи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Куку
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хаирлия да са,останалите 180 по нататък!
отговор Сигнализирай
12
Ами добре, но това
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 1
си има собствената цена. Като например всички чуждестранни инвеститори ще изтеглят парите си от западните банки, защото нивото на доверие в тези банки ще спадне драстично.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 2
Путин е с поввче от половината свят Китай, Индия, ОАЕ, Египет, Бразилия и т. н. Пък западналяците имат остаряващо насешение и пълни с разни джжунгали от Афганистан, Сирия и прочие.
отговор Сигнализирай
10
anonimen
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 5
Пълен разгром на Украйна !!!!! Путин е велик !!!
отговор Сигнализирай
9
Неточен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 15
Гледайте само какво ще става! Камала Харис печели изборите и на Руската Федерация и се превзема столицата Москва! Следва разпад за Руската федерация
отговор Сигнализирай
8
Укропитеците
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
ги пиши бЕгали!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 2
САЩ отпускат заем на Украйна от крадени руски активи. После укрите и краварите ще го връщат на Русия с лихвите.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 0
Така като почнаха и ЕС и САЩ, познайте кой ще си държи парите повече при тях. Дългът на САЩ расте ежедневно, ЕС вече не дава от своите пари за Украйна и се компрометира непоправимо с такива действия. Положението се сговнява както се казва, но и за нас българите най- вече, че сме бедни и напълно зависими от тях.
отговор Сигнализирай
5
Точен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 2
Гледайте в тубата каква стана и става в Казан. Путин бил изолиран - това само в сънищата на розовите паветници. За украйна е ясно - остава само парче без море със столица Лвов.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 3
Значи Окрайна ще яде дeбeлия , колкото трябва и до когато трябва.
отговор Сигнализирай
Новини