IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Любовникът на варненската банкерка: Получих само 15 000 лв.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Работеща в банка е откраднала доста пари. Според инфирмацията милион лева. Любовникът и, на когото ги е изратила, твърди, че са само 15 хиляди лева. Разликата между милиони и хиляди е доста голяма. Около три порядъка или по хиляда. Това за банкерите, политиците, журналистите може и да не е важно, но за хората е. Важно е и коя е банката разбира се. Защото, когато фалира КТБ-то, по делото за което е работил Иван Гешев, нито банкера на годината Цветан Василев намериха, нито парите на вложителите.
отговор Сигнализирай
13
БОГАТ И КРАСИВ ГУЩЕР
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Да,аз пък със всеки изминал ден ставам финансово красив и трупам норвежки крони(уедрявам си банковата сметка) докато тук оскотялите панелни мишки пискат и *** за някакви си трохи щото не са виждали 1000 лв накуп през живота си....
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Банките не си ли правят нещо като ревизия месечно?!
отговор Сигнализирай
11
Леле
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
До Нещото, което ми е праснало палец надолу: не те ли тревожи поредната провокация? Имам съседи от турски произход- те ми показаха филма и бяха безкрайно възмутени.
отговор Сигнализирай
10
bobi
преди 5 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
И в крайна сметка ще кажат ли за коя банка става въпрос? Аз не бих си оставил парите в банка, която допуска подобно престъпление в рамките на 3 години..
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Банкер е собственик на банка.Хайде стига с това "банкерка"!Тази е служителка в банка на ниска длъжност, която системите за контрол на банката са я засекли, че присвоява пари, което задсичане хич не е лесно да се направи.
отговор Сигнализирай
8
село Мокреш
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
КОЯ Е БАНКАТА СПОНСОР?
отговор Сигнализирай
7
Леле
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Днес бг, да питам- ще коментирате ли последното пропагандно филмче от Турция, на тема подтиснатите турци в България ?
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Жена, която сега е на 38 години се лъже най-елементарно вече 3 години.Значи парите не трябва да са в по-младите, а трябва да стоят при по-старите хора, които да ги опазят от измамници.
отговор Сигнализирай
5
Обява
преди 5 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Търся банкерка до пенсионна възраст, която срещъ реална любов да ми дава пари (а дали са от клиенти е вече нейн проблем).Пешо Казановата
отговор Сигнализирай
Новини