IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Когато фактите говорят, и кабинетът да мълчи, заръча Станишев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

257
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
337Няма как да знаеш смисъла на думата балък!Пример за балък-Бибитко и Цвъки.А супер-балък........ами тези които ги подкрепят.
отговор Сигнализирай
256
Кина Бозаджийката
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
334Сульо! Тъй си ядат месата, малии... Я *** в "Карфур" да видиш как си ядат месата, а? Е, верно, друго си беше при другарете - нема, нема, па си е***а мамата - уж соц икономика, прогрес и прочия, и изведнъж купони за олио и захар... Бе весело беше при ***, спор нема... :) Вива БСП! Венцеремуст, тезиси и конгреси! Ура, другари и другарки! Да жувее другаря Станишев!
отговор Сигнализирай
255
327
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
330След като си толкова *** та не знаеш...............НЕМА НУЖДА!Като започнеш да си ядеш месата от глад и мизерия пак ме питай!
отговор Сигнализирай
254
Кина Мандраджийката
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Чшшш, алоо!Какъв демографски срив, кви пет лева? Един милион трудоспособни балкански *** с ИНВАЛИДНИ ПЕНСИИ! Много по-високи от минималната. Всички тези хора имат близки, роднини, познати - нима те не знаят и не виждат, че се върши мошеничество? Нима лекарите от ТЕЛК не са наясно, че вършат престъпление? Всеки безумец лепи отговорността на онова имагинерно нещо, наречено държава! Без да си дава сметка, че държавата е самият той и данъците, които плаща, вместо да отидат за подобряване на оборудването в болниците, за по-добър транспорт, за по-добри пътища, отиват за пенсия на мошеника, който той с мълчанието си е поощрил. Я да иде някой да го направи в Германия това :) Първите, които ще му ритнат фалшивата инвалидна количка ще са съседите и познатите му. Но в България, понеже е пълно със солидарни на мошеничествата ***, солидарно вият от години и обвиняват държавата. Факти само!
отговор Сигнализирай
253
духовната храна
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Най-обичам другаря Борисов, когато с пяна на уста излива тонове помия върху някого. Това много се харесва на ***, които гласуват за него. За тях помията е духовната им храна.
отговор Сигнализирай
252
От сутрин до вечер
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Другарят Борисов така се е влюбил в Станишев, че по цял ден повтаря само неговото име. От сутрин до вечер! Сигурно вече го сънува и наяве.
отговор Сигнализирай
251
Кина Мандраджийката
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
324, ти ще да си сред елита на БСП младежта :) Завиждам ти на правописа, брато. Честно. Аз владея 5 езика, но и да се прекина, едва ли бих направила толкова правописни грешки на който и да е от тях в толкова кратък текст. Всъщност, мога да се пробвам, ама не знам кой ще ме провери :)
отговор Сигнализирай
250
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Този маймун на снимката е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ *** който съм срещал през целият си съзнателен живот.Но той е ТАМ защото *** са МЕГАТЪПИ парчета.А иначе за "заменки"........едва ли знае както парзноглавеца на снимката така и плебса в *** че в Турция държавата ПОДАРЯВА земята по МОРСКИТЕ си курорти на инвеститорите.***,по-***...........*** гласувал за Тиквата.
отговор Сигнализирай
249
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Джобчето ми дрънкаха левчета безчет БСП замина Бобо иска ми отчет,сори мутрио нямам аз и петти банкротира ни мнозина и те чакам до година до амина
отговор Сигнализирай
248
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Станишев е един ***. Това разбрахме от цялата статия. Но това си го знаем :))
отговор Сигнализирай
Новини