IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

БСП е изненадана от спирането на "Южен поток", заяви Стоилов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Спомням си как Воля-Агътъ разправяше как ще пусне 3 и 4 блок на АЕЦ Козлодуй , а те бяха нарязани на 80 % .
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Твърдолинейния сталинец начко говори за национални интереси?! кога е имало национални интереси пред коминтерна?
отговор Сигнализирай
12
vesko02
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Аз не съм от БСП и не съм народен представител и не съм изненадан. БСП живее в информационно затъмнение ,вестници не четете ли или сте в неравностойно положение?
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Не знам сценарии ли е това, но ми изглежда така сякаш БСП се готви да подкрепи вота на недоверие.
отговор Сигнализирай
10
Божо
преди 11 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
Украйна 30 години транзитира руски газ и е "цъфнала и вързала" !!! Докато на власт са посткомунистическите крадци от бсп, дпс, атака, батака и всякакви други, ние ще сме бедни !!! Отивайте си , другари крадци, унищожихте БЪЛГАРИЯ !!!!!!
отговор Сигнализирай
9
българин
преди 11 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
До Анонимен 7: Южен поток стана незаконен НЕ от кризата в Украйна, а защото вие, комунистите, от бързане да ЗАПОЧНЕТЕ строежа, демек да си оправдаете рушвета от путунци и заедно с тях да крадете от строежа, започнахте юридически да изключвате морската част на трасето от юрисдикцията на ЕС. Затова от ЕС официално ви забраниха да строите, а вие сега се извинявате със САЩ (които също настъпихте с изгонването на Шеврон и назначаването за изпълнител на Южен поток на путинска компания). ***!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 35 Не харесвам 1
Май позабравяме главното - ОСТАВКА !
отговор Сигнализирай
7
българин
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Тоя пък мошеник - Янакито, бил изненадан. БСП за пореден път се "разграничава" сама от себе си. От лакомия да ЗАПОЧНАТ по-бързо строителството, та да оправдаят рушвета от Путин и да крадат заедно с неговите ***, юридически се оакаха и накараха ЕС да им забрани проекта. Накрая още веднъж настъпиха и САЩ - след изгонването на Шеврон и отказа от шистов газ, сега назначиха за изпълнител путинска компания, от списъка на САЩ със санкциите. ЕС им нареди да спрат проекта, а те, БСП, не знаели горките
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
ДПс нямат едан позицияс БСП - нормалон да са изненадани - по добер да бяха направиил коалиция със споразумение
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 10
много инетресон че никой не говори нито за Син поток, нито за Северен Поток - как така не станаха незаконни, и не ги спряха. И как Южен поток си беше законен до кризата в УКрайна и изведнъж стана незаконен?
отговор Сигнализирай
Новини