IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Румен Радев за вота в Македония: Политическа смелост!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
до 8
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Вземи най-после научи историята. Македония е дадена на Сърбия след Първата световна война. Оттогава до 1992-ра година беше в състава на Югославия. През 1992-ра обяви независимост и се отдели като самостоятелна държава.
отговор Сигнализирай
11
тангра
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Още 1991г.един възрастен шиптър в Гостивар ме попита дали знам къде минава границата м/у България и Албания??? по Вардаро .И наистина тогава отсам Вардар нямаше шиптъри.Как е тръгнало след 15г.Шиптърите са мнозинство в парламента.Какво ще правят макетата тогава.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
До Браво !Да се разберем какво значи "Обща история" ! До Балканските войни има само българска история и техните предци са просто част от нея ! И няма нищо позорно в този всеизвестен за света факт ! Историческата истина не може да бъде предмет на политическо предоговаряне !
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Какво е Северна Македония? Окупирана от Сърбия територия, която беше спасена от пълно сърбизиране от Коминтерна, чрез създаване на отделна Македонска република в Социалистическа Югославия.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Македония беше отделена от България от Сталин , за да угоди на Тито. Димитров и Станишев баща започват анти- българска политика там в угода. От 1991 г е насаждана омраза у македонците към България под вещата диктовка на Русия. Откак Заев е на власт се вижда промяна. За истинските българи, това събитие е добра вест!!! Дай Боже да няма скоро граница.
отговор Сигнализирай
7
Браво !
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
В същото време обаче гърците свършват и част от нашата работас факта, че им налагат две важни промени в Конституцията - Първо, че т.н.македонска нация и държавност са създадени през 1944 г. и Второ, че се пресича конституционнотозадължение на Скопие да сее сепаратизъм в съседните му държави. Следователно нанас ни остава с европейската си стоп-палка да доразплетем възела на тяхнатаспецифична история, а тя е - целенасочено културно раздалечаване от вековния имславянобългарска корен след заграбването на земята им от Сърбия и конституиранена нова националност в Югославия през 1944 г.
отговор Сигнализирай
6
Браво !
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Да, с името Северна Македония гърцитеразрешават своя проблем и прехвърлят горещия картоф на присвояването на чуждакултура и история в нашето поле. Но за да започне разплитането наманипулативната македонистка политическа доктрина, трябваше да сестартира все пак с по-мека бъданарка. Такава бе ролята на договора задобросъседство с България.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
В час ли сте? Имаше допитване и 91 % казаха ДА. Стига вече с вашите смешки! Радев е прав. Дано вече анти- българското говорене под диктата на Русия спре. Разделиха един народ и го настроиха един срещу друг, а рублолюбците пляскат от радост. Браво на македонците!
отговор Сигнализирай
4
tangra
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
неустойчиво решение. След смяната на властта ще се върне старото име.Единственото решение е промяна на границите и разделяне на Македония, както и Косово. Проблемът е, че турците ще поискат Кърджали. Което е и предсказано.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
Пълен провал, но правителството на Заев продължава упорито да манипулира и изопачава смешно и жалко фактите. Големи напъни да отива Заев в НАТО и ЕС.....
отговор Сигнализирай
Новини