BGONAIR Live

Станишев с втори мандат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
до 27
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ти вероятно си с психични отклонения?
отговор Сигнализирай
34

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
33

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами ако си поръчам да ми направят изследване на общественото мнение ,може и мен да посочат за премиер..Този сополанко да се моли да не го изхвърлят с камъни като Жан Виденовне ,а да не се надява на втори мандат
отговор Сигнализирай
32
Това са пълни глупос
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ГЕРБ + АТАКА - ТОВА Е !
отговор Сигнализирай
31

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пичага, по "антибългарски триумвират" от тия, сегашните трима *** няма. Помисли си само - евреин-гей, *** с претенции за турчин и австриец. Айде сега да видим къде е българина между тях и дали това не си е точно антибългарски триумвират. Ей само това говори колко просто момче е другарят.
отговор Сигнализирай
30
чорбаджия изедник
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Атака + Герб = 27,2% за *** - повече от половината места в парламентатурчулята + червените престъпници = 22,9% за какво правителство под 50% от мандатите бълнуват тия!?
отговор Сигнализирай
29
\m/
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ех, няма ли да измре тоя електорат на БСП най-накрая, остаряхме и ние докато ги чакаме..и колко са *** само, думи няма - обраха им труда на целия им соц. животец и пак за тях гласуват..!?!
отговор Сигнализирай
28

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз само не разбирам на базата на чии гласове е това проучване. Те чуват само гласовете в собствените си глави и нищо друго. Ако тоя мине за втори мандат, значи наистина сме овчо племе.
отговор Сигнализирай
27
як
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
По добре Сергей, от колкото Бойко.Браво Станишев! Ние сме с теб! Млад и разумен, даваме си сметка какво си направил. Е има и които те плюят,но не обръщай внимание.За сега ти си най добрият и успешен министър.
отговор Сигнализирай
26
Johnny ATAKISTA
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да да.. втори мандат на тия *** означава край за България. Абсурдно е, всеки трезво мислещ човек може да се досети. Крайно време е за сваляне на това продажно предателско правителство и съставянето на нов кабинет начело с Волен Сидеров.АТАКА!
отговор Сигнализирай
Новини