BGONAIR Live

Станишев с втори мандат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Изключително глупава и тотално погрешна логика. Ти случайно да си чувал приказката, че "апетитът идва с яденето"??? Манталитетът на комуниста е, че по презумция всичко му принадлежи и може безнаказано да прави каквото си поиска докато е на власт. От 1944 година до сега вместо да сме райска градина, *** ни докараха до най-мизерната, бедна и смазана нация. Лично гея преди няколко дена призна, че не знаели как да управляват фондовете, затова, за по-лесно крадели. И ти очакваш от тези хора да те оправят?? *** да, но те щом не са се научили за 60 години да управляват, не очаквай тоно сега да се случи. Иначе изпадаш в положението на наивник.
отговор Сигнализирай
44

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А кат искат 2-ри мандат *** купиха ли си?
отговор Сигнализирай
43
van
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
N27 ,sto ne sednete sas SERGEI NA MOIA HEI,Komunisti4eski ***.Zalna vi proebana maika kato doide Boiko na vlast.Ste vi shibame samo v bonbonierata.
отговор Сигнализирай
42
wicked
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
мръсния комунистически *** си плаща и в ТВ и медий и статистики за да лъже хората! няма ли кой да го застреля тоя! ТРЯБВА ДА УМРЕ,заедно с Доган,за престъпления срещу БГ,народа и манипулация!!!!Гадни лъжци! кои са тия 16% бе??? Никой няма да гласува за тоз !!!!САМО АТАКА!България за БЪЛГАРИТЕ!
отговор Сигнализирай
41

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
41, "представителна извадка" може да се нарече единствено такава, която с достатъчно голяма достоверност да отразява истинското мнение на цялата изследвана съвкупност. В този смисъл статистиците са изчислили, че единствено цялата съвкупност е представителна (в случая - изборите), а всяка една извадка е НЕпредставителна. Неясно защо от 10-15 години всички социолози претендират, че са направили представителна извадка от 1000-1500 човека...
отговор Сигнализирай
40

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Извинявайте всички,но нека спрем да цитираме коментарите от снощната емисия на календар,а да изразяваме лично мнение...това което прочетох във този форум просто ме отчая...ако това е представителната извадка....наистина жалко за страната
отговор Сигнализирай
39

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Страдаш от "Стокхолмският синдром". Ходи на психиатър да ти реши проблема, медикаментозно или чрез психотерапия. Не се оставяй на произвола, човече...
отговор Сигнализирай
38

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
37, не плямпай по-добре. Статистиката си е статистика, НСИ не ръководи и няма общо с работата на т.н. "социологически агенции"
отговор Сигнализирай
37

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Според мен не може да си в кацата с меда и да не си оближеш пръстите - просто така е в целия свят. Обаче в България изядоха цялата каца заедно с дъските. Спомнете си при Жан, след това Костов с приватзацията, после и царчето с приватизацията и дълга, после Станишев и Доган и пак Царя. Всички са еднакви, но все си мисля, че ще е най-добре за БГ да изкара някой два мандата или повече, дано през първия се наяде, а през останалите да свърши нещо. Аз честно казано ще гласувам за БСП, защото никой друг не предлага никаква алтернатива (само реване и плюене без идя как да променят нещата - най вече ББ, който е наистина жалък в олигофрнските си медийни изяви)
отговор Сигнализирай
36

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Знаете ли за гладната кокошка и просото? Ей го на, убавеца-гей и той такъв сън сънувал, пък после и платил да му го оповестят като истина. Сега разбрахме за какво уволни лично шефа на стъкмистиката, за да си сложи свой човек и да си пляска каквото му скимне в малоумната комунистическа тимберица.
отговор Сигнализирай
Новини