BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 13
Ей американски понита ,хич не ме интересува от кой взимате пари,на фунийки да си ги набутате,където слънце не огрява.Децата ни трабва да са живи и здрави ,а не да са пушечно месо.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 19
Безсрамни провокатори на безредици и жадни за власт платени марионетки на Русия. По-добре подвластни на стабилна демокрация като Щатите , отколкото на руската диктатура и империалистичен цинизъм, с който убиват невинни хора.
отговор Сигнализирай
56
Сашко
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
пак излъга... Няма руски знамена... А може сашкоЖълтопаветника да е далтонист???
отговор Сигнализирай
55
11
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 15
"От Възраждане смятат, че кабинетът Денков-Габриел е подвластен на САЩ" ----- Кое не е вярно тук? Иначе, само тролейбуси се изхождат тука. Всички ходиха в Хамерика и в "Посолството" да им набиват кофите.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Нямате абсолютно никакъв повод да протестирате българите!!! Ходите на измислени протести за измислени каузи като углавени. Клатите стабилността на малката останала ви държавица. А реално българите подържате и утвърждавате мафията и я заздравявате с всеки ваш мъничък жест и с всяко ваше действие. И ще има да си плувате в такава среда дорде изчезнете напълно...
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Някой там на протеста дето е. Да го пита защо не гласува Против? Защо бе? Чисто и просто. Ама като почне да говори глупостите си го прекъсвайте и му кажете ясно: Ти приятелюможеше да спреш Пеевски. Но не го направи. Защо?
отговор Сигнализирай
52
реалиста
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 11
Има ли още нормални хора, които се връзват на глупостите на варненския шарлатанин, че дори да ходят на безсмислените му протести. :)))
отговор Сигнализирай
51
Ддд
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Друго си е вчерашното седене на колене на Коцето в посолството на Рашистан,пред Митрофанова. :))))
отговор Сигнализирай
50
нЕкой
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 15
Бой по смрадливите кАпейкаджиите
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 14
България над всичко,разберете го американофилите.Нито ни интересува Америка ,нито Русия .Събудете се.
отговор Сигнализирай
Новини