BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
Костя Костя ще ходиш при бай Ставри там да си вееш Руското знаме Колко трябва да си глупав да не разбереш че руския кораб потъна а ти си удавник България е ЕС и НАТО и никой не иска в руското блато
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
И ко? Едните са подвластни на САЩ, а *** на Русия в крайна сметка някой за България има ли ?!
отговор Сигнализирай
36
До 36
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Ти к.в.о правиш тук ...що не си на "протеста" на Анти българите??? Който подкрепя путин-убиеца и отвличащия деца е Антибългарин!!! А копейката точно това подкрепя!!
отговор Сигнализирай
35
Българите Нямат
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Причини да се Оплакват - Банани и Тоалетна Хартия - Бол! Капитализъмът е Здрав!!
отговор Сигнализирай
34
Сър Пичук
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 8
100 човека с общо 200 зъба протестират.
отговор Сигнализирай
33
Хм
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 13
Каква е разликата, Възраждане и БСП са подвластни на Московия.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
щеше да е хубаво ако САЩ знаеха изобщо къде сме... Ние сме една малка и бедна страна. Русия се интересува до някъде, защото имаме много руснаци. САЩ - не... Конспираторите си мислят, че са мнооого важни... не сме :(
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 27
Мнозинството от българите искат с Русия и Китай.В Брикс е бъдещето.
отговор Сигнализирай
30
с Български Знамена
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Произведени в Китай - НаПред за Велика България!
отговор Сигнализирай
29
Фафафа
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 8
Е сега ще пуснат и малко казачок
отговор Сигнализирай
Новини