IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Не било то окончателно решението за осигуровките!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
до 35
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Не вярвам средната заплата да е 500 лв ,мисля че е по-малка ,кой знае как я нагласят тази статистика .
отговор Сигнализирай
39
Зрител
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
В телевизионно шоу което няма да споменавам за да му правя реклама един от гостите на водещия каза следното: "Народ, който предпочита да си свали радиаторите, вместо да свали правителството не го очаква добро бъдеще."
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ти па в Бг. да си чувал за Велика френска револция .
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Ами да , другия вариант да се оправим е може би повече емигранти, които обаче връщат парите си у нас. Като нямаме икономика, поне да вкарваме свежи пари.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Ще станем добре, когато има повече производство, новече предприемачи,повече самонаети, а не роби, които работят за някой лев, който даже понякога не могат да получат от "големите бизнесмени" у нас.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
В България има плосък данък от 10% и от средна заплата от 500 лева се вземат 50 лева, но безработицата в провинцията е страшна и на практика доходите са 0 и хората се принуждават да емигрират в чужбина и България губи данъци и осигуровки.
отговор Сигнализирай
34
Ватмана
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Противна физиономия повдигами се като я видя .Оставка !
отговор Сигнализирай
33
Ахил
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
В цяла Европа хората стачкуват ---ниетук не.Ние искаме по добър живот.Кога да чакаме повече ----да станем на 80г.А, питам аз всички управляващи?????????????????????????????????????????????????????
отговор Сигнализирай
32
trendi
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Вижте какво правят във Франция . Ние спим и търпип
отговор Сигнализирай
31
Ахил
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
В цяла Европа хората стачкуват ----а ние тук дето сме най зле ---не стачкуваме.Ние искаме по добър живот---кога да чакаме повече---да станем на 80г.А , питам аз всички управляващи?????????????????????????????????????????????????????
отговор Сигнализирай
Новини