BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

717
До Атеист 751
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Човече, ти комай не си Атеист, а Алитерат!Ходил ли си на училище или си го карал на самоподготовка?
отговор Сигнализирай
716
До "глас от Пло
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Браво Майна! Това хората от Пловдив винаги сте били по-читави от софиянчетата, левскарчетата и седесарчетата.
отговор Сигнализирай
715
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
kolkoto pove4e pluiat B.B.,tolkova po-dobre.Tova osna4ava 4e dosta hora e nastapal po masola.kolkoto do reitinga,ne se pritesniavaite,nikak he e namalial.
отговор Сигнализирай
714
До 737
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"бедните народи са бедни, защото лесно се манипулират, т.е. защото са глупави!"Не толкова, защото са глупави, а защото са докарани до състояние на оскотяване - почти е същото, както в страните, където много малка част гласуват, а останалата се тъпче с чипс и пуканки, само че нашия вариант е още по- трагичен, защото скоро пак ще се радваме и на 10 лв увеличение. И не обвинявайте масата, че е държана в тази позиция. Изборът е нулев.
отговор Сигнализирай
713
SuperGallup
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хубаво е да я помним тази Ан МакГърч. Обаче МВФ, както и Световната Банка са създадени да от САЩ след Втората световна война за циментират лидерството на САЩ. Веднага след войната е наложено условие за стриктно придържане към златните резерви на страните - тоест, съсипаните европейски икономики да се разплащат на практика в злато.Първата страна, денонсирала това споразумение от БретънУдс е именно САЩ - след виетнамската война те отварят печатницата за долари без покритие....
отговор Сигнализирай
712
атеист
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
що ва, що дан вярват, те хората вярват на какво ли не, само да им се поговори малко да им се покаже месията да разберат че те са *** ама кат повярват ще станат богоизбрани и някак умни, колко му е. те са вярвали че ленин не спял нощем и някой другар ако си забравил незавито болчето вечер ленин го завивал, молили са се на сталин, даже алкохоликът чърчъл е бил такъв. да не говорим за мусолини и хитлер. симеон каза вервайте ми, а после даде съвет сменете си чиповете, вервай народе.днеска има утре?
отговор Сигнализирай
711
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
И така. Девствени ли са проститутките?Интересно се получава. Докато проституират в Народното събрание са тихи и дискретни. Пачките шумолят, Имотчетатата се раздават. Заменя се кон за кокошка, получават се консултантски хонорари и общественото мнение бива убеждавано, че да се *** е достойно занаятие и заплащането за предоставените услуги си е в реда на нещата.Да, но. Идва време, когато тротоарът се разчиства от проституиращите и се започва вой и писък. Всички *** започват да ни убеждават, че са девствени, че са чисти като сълза, че работата на тротоара е политика и че никога и никъде не са получавали пари за услугите си.Ето и примери:Георги Първанов Има ли по девствен от него? Няма. Даже се опитва да организира профсъюз на проститутките. Всъщност, гласи се да стане Мадам.Това, че е доносник, че си играе със стенограмите, че уволнява журналисти е тема на друг разговор. Всъщност, какво стана с кортежът му? Имаше ли катастрофа или не? Една услужлива колежка, Валери Тодоров /директор на Радиото/ направи всичко възможно да го покрие. Ами стенограмите? Какъв подход да завоюваш по високо заплащане за предоставените услуги. Едната я публикуваш /Симеон Дянков/, за другата, трябва да те осъдят, за да я публикуваш / Вл. Путин/.Ахмед Доган /строгата господарка/ Предоставя всякакви услуги, стига да са добре заплатени. Оказва услуги и на закъсали колежки.Яне Янев /услуги по домовете/ Нов гласовит участник на тротоара. Помогна на Първанов да си запази приоритетната позиция на тротоара.
отговор Сигнализирай
710
До Симо (8)
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Приятелю, излез от фризера, ще простинеш. Вече ти личи вледеняването на онези малки сивички клетчици, които отличават Човека от Животното.Първосигналното мислене е присищо на ***, ако въобще може да мине за мислене.
отговор Сигнализирай
709
edna
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
на кого му пука ?
отговор Сигнализирай
708
1331
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Даните са грешни Бойко е номер 1Бих искал К Георгиева да е президент на България
отговор Сигнализирай
Новини