BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

747
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Чудя се все още ли има ***, които вярват в червените мафиоти. Те си направиха преврата, разпределиха си куфарчетата с народни пари, ограбиха държавата и унищожават народа като им подхвърлят по някой парче хляб. А те червените *** стават все по богати, а народа все по беден. Тази година са се увеличили милионерите в БЪЛГАРИЯ, как нали е криза. Или кризата е мотив за да богатеят на гърба на народа. Народа си отвори очите и не могат да ги излъжат червените *** и *** им Галъп интернешънъл.
отговор Сигнализирай
746
...
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Също така, вече по малко хора вярват и на червената агенция Галъп интернейшънъл
отговор Сигнализирай
745
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
по-малко хора, но и повече жъвотни (кой диктатор е Убичал кучета?)
отговор Сигнализирай
744
za 778
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Народът може да е ш.и.бан, но не е ***........избра си по малкото зло , мутрите не са опасни , като червените
отговор Сигнализирай
743
МИТНИ4АР
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
кои ми сипа катран ... в гърненцето с МЕД........ААААААААУУУУУУУУУУУУУУУУУ....МАИ НА НЯКОИ ИМ ЗАГОР4А ..А...? a AZ6te pi6a s KAKVITO SI ISKAM BUKVI....RAZBIIIII6666666666666.......cql jivot ... nqma se nqkoi da mi kazva kakvo da prava...kak da go prava i tn.........
отговор Сигнализирай
742
Стефанов
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Не знам Митничар ли си или се каниш да ставаш тъмничар, ама пиши на родната си азбука, освен ако не си от безродната рода!
отговор Сигнализирай
741
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
"Той трябва да се отърси от каратистките си мераци и мурафети. От мутренските също."Да говори се учи в движение, да управлява се учи в движени, да се смята се учи в движение, сега и да се отърсва от "каратиски" и мутренски мурафети в движение ... Ами да бяхте хвърляли чоп преди изборите пак по-добър щяхте да изберете!!!
отговор Сигнализирай
740
mitni4ar
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
ami ot vs de se ,,UPRAJNQVAHA,, ..DO SEGA ...TOQ NAI MI HARESVA.........
отговор Сигнализирай
739
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Е, вярно си е, ама ме беше срам да го напиша!
отговор Сигнализирай
738
но комент
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Не знам колко трябва да си изпаднал, че да харесваш мутра...че и да гласуваш за него.
отговор Сигнализирай
Новини