BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

457
фльонгата
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
ега ти овчарника в който съм попаднал. ЧАО
отговор Сигнализирай
456
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Младежкото ГЕРБ, както и излишната част от МВР да престане да цъка минуси : )
отговор Сигнализирай
455
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
бат бойко работите не вървят на добре
отговор Сигнализирай
454
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ако написаното е вярно а не манипулирано в полза на Боко,значи държавата е пълна с ***.Не може всеки ден да става ясно,че са мошеници и до шията в *** и да им е висок рейтинга.
отговор Сигнализирай
453
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
След като дупката в управлението му зейна, отпадна забраната му да се говори със ЩЕ. Умно за ***.
отговор Сигнализирай
452
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Борисов, ти си комунистическа марионетка. *** си с мир. Достатъчно раздели българския народ. Стари срещу млади, пушачи срещу непушачи, простаци срещу интелигентни. Успя да насъскаш отделните съсловия едно срещу друго. Но това е познато от историята, от римляните (РАЗДЕЛЯАЙ И ВЛАДЕЙ). Нищо ново не казваш. Само омраза, злоба и евтин популизъм. Типично по комунистически. Кукловодите ти от ДС добре са се постарали.
отговор Сигнализирай
451
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ласкателите на своя ШЕФ неспират да го ласкаят дори когато има ако !
отговор Сигнализирай
450
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Скапана държава ей, ама така ще е щото има 'истински матриал', който гласува под строй: царя, пас, пожарникаря, пас, .....
отговор Сигнализирай
449
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
В това, че в НС сме пратили поредната пасмина ***, вече няма съмнение. Лошото е, че те така и не са научават на някои прости законотворчески правила и хитрости, като например да знаят какво гласуват. Поради което превръщат държавното управление в някакъв недодялан водевил, дело на непрокопсан режисьор, изигран от мижитурести некадърници.
отговор Сигнализирай
448
бат вова
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
збогом,збогом ,збогом народа казва ,да така ще е догодина .БРАВОС МАТРИАЛ
отговор Сигнализирай
Новини