BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

427
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Но все пак обществото си го пожела... "големият БОС" неграмотен и нахален.
отговор Сигнализирай
426
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Почнах да се обърквам - дали пък Боко и Цвъцко не са на щат в телевизията, а иначе държавата да си кара на автопилот? Или пък Боко работи като културномасовик - ходи по манастири, по детски градини, открива магистрали и хвърля светлина относно политиката на тройната коалиция, а също така клейми и иска сметка на майки, баби и лекари що не са дебнали по храстите за крадците последните години, а са си гледали децата, старините и пациентите - шоуто е пълно, но някак много ми напомня пир по време на чума...
отговор Сигнализирай
425
1
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
до 438,мокър ти е дирника герберче смотано.
отговор Сигнализирай
424
сбогом Бкп
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
комунисти мнго сте добри и в кражбите и в плюенето
отговор Сигнализирай
423
za 441
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Народ дето за 45 години не направи едно въстание против *** не е умен........затова живее в ***
отговор Сигнализирай
422
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Като чета някои коментари то си ясно защо Премиера ви е пожарникат,а бъдещиятви Президент щe e милиционер -физкултурник.За такава няция такива политици!Наслаждавайте им се, другари!И не се обиждайте един друг с "комунист", защото на всички тиквите ви са комунистически! До НЕ виждане!И дерзайте!
отговор Сигнализирай
421
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
***, по-***, най-***, максимално ***, невъобразимо ***, червен ***! Народът ги харесва явно? Въпрос с неповишена трудност - какъв е народът? Моля ви, не ми казвайте че е умен.
отговор Сигнализирай
420
СПЛД
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
О свещено невежество .... ГЕРБ е пълен с комуняри... начело с мутро-комуняра Боко... бивш охранител на 33 години номер едно комуниста Бай Тошо правешкия....
отговор Сигнализирай
419
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
самодейна трупа управлява държавата
отговор Сигнализирай
418
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Мани се боко, мани се!
отговор Сигнализирай
Новини