BGONAIR Live

И жена на годината в България е... Елена Петрова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
sss
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 7
свършиха ли се истинските жени в БГ, че трябва да се избира меланхоличната, сладникава красота и слабохарактерно излъчване, за символ на едно от малкото неща, с които се гордеем - българската жена. Нищо против госпожата, ама...
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 18
Боже, Божеее, колко злоба има в тази държава , Божеее! Която и да изберат все ще плюете и ще сте недоволни!
отговор Сигнализирай
36
WS Teleshop
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Трябваше да е Ернестина. Изпълнението и в онази драматична сага за нов модел дюшек ще остане завинаги в сърцата на всички прогресивни българи. Другата и тя с нейните къдрици и шампоани ...
отговор Сигнализирай
35
meri
преди 15 години
Харесвам 35 Не харесвам 9
По- непозната актриса не съм чувала и виждала! Слабо и непрофесионално представяне има в последния сериал, в който са я сложили за играе. Може би има "някаква" визия, но дикция, сценично поведение от много хора около мен е НУЛА!!! Защо я толерират и къде се слага тази неспособна жена? Сега ще ни поставят и новина в днес бг, че била жена на годината. Явно това е единицата мярка вече в БЪЛГАРИЯ? От мена ЖАЛКО отново за пореден път!
отговор Сигнализирай
34
Боби
преди 15 години
Харесвам 46 Не харесвам 4
Не искам да кажа нищо лошо за жената.Но гледам "Стъклен дом",и ми се струва че актьорското и изпълнение е много слабо.Първо неубедително страдаше за сина си,и второ не ме убеди че обича Калин Врачански.
отговор Сигнализирай
33
dihku4e
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Не се будалкай с тая мошенничка каква.............. на годината може да е тя???????????
отговор Сигнализирай
32
sas
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Нали посочихме Калина. не четеш ли?
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 17
Честно ли може да има толкова злобни коментари, честно ли сте толкова завстливи и миризливи...Вие май никога за нищо не се радвате, само се надпреварвате кой повече кал ще изплюе!
отговор Сигнализирай
30
тра ла ла
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Мъжете не харесвали такива ***! 90% от мъжете харесвали дебели жени,а 10% харесвали много дебели жени !
отговор Сигнализирай
29
duhku4e
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Държавата ни е малка и бедна на материал някой от тук пишещите да посочи нещо по-стойностно през последната година!!!!??????
отговор Сигнализирай
Новини