BGONAIR Live

И жена на годината в България е... Елена Петрова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
MILF Hunter
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 23
става пачата. бих се оставил да изпразни *** ми в някоя от нейните дупки. за предпочитание в ***.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Най-голямата илюзия е че българинът бил добър човек.За нещо което не ви касае лично хвърляте отрова като змии.Ами представям си някой да засегне мижавите ви интереси.Тогава надигате вой до небето,а иначе все гледате в копанката на комшията.Говоря по принцип,а съм убеден,че повечето от вас дремат вечер пред стъклен дом.
отговор Сигнализирай
66
ЕДИН
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 31
Много злоба и завист има в душата на българина. Красива жена с чар и обаяние.
отговор Сигнализирай
65
Kiru
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
пушка е но добра
отговор Сигнализирай
64
Бисер
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
Кажи нещо по-злобно!
отговор Сигнализирай
63
Картинка
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Не виждаш ли,позирала е пред плакат с дечица!Друго не си спомням,май се беше женила за грък,ама той нещо не я искал вече....такива разни работи....Но важното е,че умее да позира!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
jena na godina trea da se dade na Cwecul Ceftanof: lyje, nekazva istinata i nikoi ne mu viarva osven tie deto 4etat papkite mu.pozor takova EGN imame i da ne mu dadyt prizyt za maskarat na vekyt
отговор Сигнализирай
61
мъж
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Какво е направила?
отговор Сигнализирай
60
Божее
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Та, какво казвате е направила тази госпожичка, за да стане Жена на годината? Т.е. освен това, че е участвала в някакъв сериал.
отговор Сигнализирай
59
Кварталния
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Ти сега в Стъклен дом ли я видя за пръв път???Божееее!Момиче,казваш?Беше на 13 години,в квартал "Иван Вазов"...но от тогава бая......време и .... е минало!Като говориш за идеи-ти имаш ли си на идея какво значи "актриса"?Не ококорено присъствие с 5 думи в епизод,а талант и обаяние,което може да изнесе спектакъл на раменете си,нещо да си чувал за Невена Коканова-лека й пръст !Такива гениални жени и актриси,нямаха "претенции"за жени на годината,а такива ....,познати на няколко Софийски квартала!
отговор Сигнализирай
Новини