IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов ни пусна и по "Люлин"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

361
IND
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
360
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Тази година месец юли има 5 петъка, 5 съботи и 5 недели. Това се случва веднъж на 823 години и се нарича торбичките за пари. По тази причина копирайте това съобщение, разпространете го и до 4 дни парите ще пристигнат при вас. Това е според философията на ФЪН ШУЙ. Който го прочете и не го копира ще загуби пари. Нека си опитаме късмета
отговор Сигнализирай
359
13
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Борисов вземи си шапката и си върви в Банкя,но да не забравиш да оставиш парите които си откраднал от народа.Днес полицаите които спряха хората които искаха да ти кажат колко трудно живее Българинът беше твоето лично отношение към хората.Тоест просташко ,мутренско и некадърно.Толкова елементарен човек си ,че няма и на къде.Ти и политиците които направихте Българите просяци и през препитание и си раздадохте фирмите които образуват БВП .
отговор Сигнализирай
358
анализатор
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Ами да ни е честита !!! Само магистралите да направи ББ стига за този мандат. Знаем,че "асфалт не се яде"( Мая Манолова и Со) ,но и желязо и чугун не се ядеше( Кремиковци) ,ама за това не протестираха комунистите тогава. Що така бе Миме ?
отговор Сигнализирай
357
Възмездие
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Борисов вземи си шапката и си върви в Банкя,но да не забравиш да оставиш парите които си откраднал от народа.Днес полицаите които спряха хората които искаха да ти кажат колко трудно живее Българинът беше твоето лично отношение към хората.Тоест просташко ,мутренско и некадърно.Толкова елементарен човек си ,че няма и на къде.Ти и политиците които направихте Българите просяци и през препитание и си раздадохте фирмите които образуваха БВП Ще си платите много скъпо,много!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
356
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Какви са тези заглавия в днес.бг? Това някакъв жалък опит за сарказъм ли е?
отговор Сигнализирай
355
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Той ме бил пуснал!Абе, стой си у Вранкя
отговор Сигнализирай
354
gogo
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
353
поръбвам
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
kой е тоя дирк анер???
отговор Сигнализирай
352
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
svejo.net/1126925-globalization-magistralite-megalazhata-na-gerb
отговор Сигнализирай
Новини