IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Люси Иларионов за стрелбата по него: Искат случая да се потули!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
От къдя на къдя бе?
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Тоя па и той стрели ло го с газов пистолет! Поредноят жаден за пет минути слава!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
интересно поведение на пътя, единият стреля, другият засича ... докато тези се стрелят, някъв мерцедес ги изпреварва в дясна лента :) било е цирк
отговор Сигнализирай
34
аз
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До срам и позорУжасяващото е, че ***, като тебе защитават чалгаря, като виждат на клипа как кара и как се държи! Този е направил километрично задръстване след себе си, докато засича фокуса. То и това го е подразнило скапания комплексар, че някакъв си форд, не скача в канавката, като го застига Люси с "бързичката" си кола. И съответно е решил да му даде урок, но е напълнил гащите по някое време. Него защо не го глобяват???
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Люси прави чалга клипове. Парадокса е, че този от който се оплаква явно е повлиян от неговото "творчество".
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
За какво народа плаща на тези неекадърници милиционерите?Те са Ена от причините у нас да има толкова висока престъпност.Другата са прокуратура и най вече СЪДА!Тези три институции действат по същият начин, както в Русия. Гледайте в you tube за престъпността в Русия и ще се изумите от невероятната престъпност!
отговор Сигнализирай
31
Ха-ха
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
То пък един режисьор ...
отговор Сигнализирай
30
Гн Миташки
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Люси само Борисов може да му даде урок на това младо и глупаво момче така че обади се на гн Боридов
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Как така няма стрелба в филма които замисля с такова засичане ще има стрелба.
отговор Сигнализирай
28
Оги
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Ако беше някоя жена със сигорност щеше да направи някая беля от страх....
отговор Сигнализирай
27
Миташки
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Даваи Люси не го оставяи даму се размине на тоя бандит.......
отговор Сигнализирай
Новини