BGONAIR Live

Изненадващо ли е? Харесваме Путин повече дори от руснаците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 55 Не харесвам 19
Путин е най-великият лидер, нормално да го харесваме.Ако не онзи предател Горбачов, а Путин беше поел СССР днес щяха да са сила 1 в света във всяко отношение.
отговор Сигнализирай
1
Ватянка
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 24
Дрогаре, ние сме. Да задрънчат ***.
отговор Сигнализирай
Новини