IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Вместо CV - тест на детектор на лъжата за нова работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 8
Това са щуротии. Събеседване с АИ е при нас! Яко тестване пада. Ако го минеш отиваш на проба при някой от синиърите. Дават се практически задачи и се гледа дали ще си в дедлайна много строго. Първата грешка си чао. Понякога има много математика, трябва да се знаят стековете на всички нови технологии, нужна е и богата обща култура. Ако минеш и втория кръг се говори с дъ Биг бос за пари. Вие си мислите че всеки взема ей така 10-20 бимбинци ли, ми не - само най-добрите!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
Лъжливите фирми викат дръжте лъжеца кандидат!
отговор Сигнализирай
39
23452453234
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
Може, ама първо да ме хванат за оная работа. Не че имам за какво да лъжа, ама не са те хората, които ще ме тестват дали лъжа.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Имам чувството, че живея сред скопено стадо блеещ ***, върху който властимащите се изхождат за пореден път най-демонстративно!Следващия етап ще бъде да ни правят cavity search, все едно сме дилъри!
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
Направо ги разтрелвайте .... Тези тестове са ретро
отговор Сигнализирай
36
?!?!?!
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
И работодателите да ги тестват: дали разширяват персонала и заради това търсят нови хора; има ли наистина възможности за израстване във фирмата; реално раздават ли бонуси за преизпълнение на работа; има ли реална актуализация на заплатата и т.н. могат да се зададат въпроси и на тях работодателите релевантно на въпросите, които ще се задават на ново наеманите служители ;)
отговор Сигнализирай
35
Тео
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
Има много малко ситуации, в които бих подкрепил полограф. Едната от тях е кражба и набеден служител, който по собствена инициатива би бил подложен. Ако съм шеф бих платил разходите. Втори вариант - конфликт в службата, довел до накърняване на доверие, обида и дума срещу дума на колеги. И пак само ако двамата са съгласни. В момента, в който работодател реши ей така да си поръчва подобна услуга, щото му било кефнало, той вече е загубил доверието на персонала. Аз бих си търсил друга работа.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
В парламента ще го прилагат ли.
отговор Сигнализирай
33
Човешка Стоножка
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Съветвам всички работодатели и политици да им се зашият устите за а.нусите и да угояваме човека най-отпред.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
Вместо св, един оловен куршум в мазната кратуна на прогнилия капиталист!
отговор Сигнализирай
Новини