BGONAIR Live

Борисов: Има лекари с по-голяма заплата от мен и целия МС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

297
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Лекарите са убийци,рекетьори и бездушни крадци.Те избиват поголовно българския народ
отговор Сигнализирай
296
Калин
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
като какви са кадърни, като управители, като лекари.. като мутри ли? като разпореждащи се с конкурси и търгове ли?
отговор Сигнализирай
295
СТРАНДЖАТА
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Здравей! Благодаря за гостоприемството! Вече по-рядко влизам в тия теми -просто се наслаждавам на удоволствието - политическите ти виждания да се покриват със ситуацията в държавата - повярвай ми голям кеф е!Отвреме на време само проверявам докога ще продължи агонията на другарите- таварисшчи и се учудвам на тяхната издръжливост...
отговор Сигнализирай
294
Разликата
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Прав сте. Разликата е само в това , че Виденов е прочел една книга ("Винету"), знае една песен "Батальонът се строява", говори на диалект, клати се като върви с ръце в джобовете, бил е мутра от СИК, не говори чужди езици, а Борисов говори свободно английски и руски и е бил преподавател в Европейски колеж.
отговор Сигнализирай
293
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
взимат толкова пари защото са учили, а ти какво си учил БОЙКО А? ***...........
отговор Сигнализирай
292
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
B.B. i pojarnikarska zaplata ne zaslujava.
отговор Сигнализирай
291
huki
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
neka vzimat, no samo ako sa v 4astni le4ebni zavedeniya! Bulgariya nyama pari da pla6ta na lekari ot budjeta si!
отговор Сигнализирай
290
анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Като са кадърни нека вземат повече пари,сега и ще завиждаме ли?
отговор Сигнализирай
289
Добре дошъл
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Здрасти Странджа. Дълго те чакахме. Минусите във форума се разпръснаха. С твоето идване поне ще са на едно място.
отговор Сигнализирай
288
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
I love J.Videnov.Виждам как се връща Неговото Време.Борко,Жан..........who care.
отговор Сигнализирай
Новини