IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Има лекари с по-голяма заплата от мен и целия МС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

267
123
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
При този стандарт на живот в България е НЕПРИЛИЧНО да се вземат такива заплати! Само от тях ли зависят животите??? Помилете малко! И а зуважавам лекарите, но в криза, а и през цялата време извън кризата, само в тази професия нямаше съкращения или някакви катаклизми! Само те не понасят никаква част от трудностите! Мисля, че не редно!
отговор Сигнализирай
266
доктор
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Независимо от престоя на болния, парите са все 450 лева, а може и да са по-малко - зависи от цената на пътеката. Ако болният се влоши - болницата влиза във фалит и е на загуба от продължителния престой, ако се дават скъпи лекарства или се правят скъпи изследвания- също. Бъди благодарен, че не си имал усложнения, защото щеше да си доплащаш престоя. Здравната каса плаща само медицинската услуга, хотелски и ресторантски не се плащат. За това храната в болниците е толкова отвратителна.
отговор Сигнализирай
265
ани
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Ама защо да не взимат поголяма заплата от Вас ако наистина са много добри специалисти и спасяват човешки животи? Вие по-добър ли сте от тях?
отговор Сигнализирай
264
Ясен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Червените драскачи да ходят при поп Вечерко да си пишат позивите.
отговор Сигнализирай
263
той е
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Става дума за началника на клиниката по инвазивна кардиология във Медицински университет-Пловдив. Останалите работещи там също са с петцифрени заплати.
отговор Сигнализирай
262
an
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
ABSURDISTAN E OCVETEN V 4ERNO KATRANEN CVQT. KADETO I DA POGLEDNE6, KADETO I DA ROVNE6, VSI4KO SMARDI I VONI. ZA 21 GODINI MAFIQTA TAKA SEE OKOPALA, 4E NQMA RASKOPAVANE. ISKATE DA JIVEETE, KATO V BELITE DARJAVI. DA, AMA, DRUG, PAT. 6TE JIVEETE V MIZERIQTA I SMRATTA O6TE 100 GODINI. ZA6TOTO ROBSKO PLEME, NIKOGA NEMOJE DA JIVEE SVOBODNO I BOGATO. TAKA JIVEQT SAMO NARODI, KOITO NE DOPUSKAT DA BADAT MA4KANI I LAGANI, OT 6EPA OLIGOFRENI 21 GODINI. NE 60 000 PO 600 000 6TE VZIMA MAFIQTA NA VA6 GRAB.
отговор Сигнализирай
261
Санди
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Г-н Борисов,не е луд този дето яде баницата,а този който му я дава.Ами не им давайте такива заплати.Това зависи от Вас и правителството.Вместо да правите шумотевица по телевизиите ,вземете решение.Ако действително лекари вземат такива заплати,здравната ни система ще загине.Махнете и тези джипита.Полза от тях нула.Техните заплати да ги получават специалистите,като бонуси.
отговор Сигнализирай
260
лекар
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Кой лекар взема 50-60 хиляни лева на месец??????????? Аз съм лекар с две специалности и 27 години трудов стаж и заплатата ми е 620 лв. на месец. Другите колеги са с по-ниски заплати.
отговор Сигнализирай
259
СТРАНДЖАТА
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Тъй като нито съм крал, нито съм се облагодетелствал от нещо - аз напълно подкрепям Борисов в неговото начинание да сложи ред в държавата...Знам, ченяма да му е леко, защото доста са газилите лука, но ще се справи - пътят етрасиран и връщане назад няма...
отговор Сигнализирай
258
Малее
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Бобито пак взе да раздава пари - 1млрд тук, 1 млрд там и т.н. Колко обаче излиза хеликоптера дето ползва да щъка из страната не казва. Предполагам по-евтино. 1,7 млн. не си плащат здравните. Дотук добре с цифрите, ама да беше потърсил и причините.Защо не си плащат?Да иде да види по селата каква безработица е? Никой няма здравна от безработните. Че той трябва да иде до областен център да я внесе бе Бойко.Откъде пари. Да не мислиш, че всички са като теб. Те там и така си умират - без лекари.
отговор Сигнализирай
Новини