IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Митрополит дава ордени за гей наредбата в Пазарджик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
manuelche
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
*** ли сте, какви сте?! Забраната не е само срещу хомосексуалните. В тази наредба ясно се посочва, че е забранена демонстрацията на всякаква сексуалност на публични места. Тоест дори и двойката да е хетеро - забранено им е да се целуват, примерно. А тоя ордени щял да раздава...
отговор Сигнализирай
38
аз
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Браво на дядо Николай! Браво и на кмета на Пазарджик и на окръжния прокурор! Ето едни нормални и достойни хора!
отговор Сигнализирай
37
ot UK
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Срещу наркотрафика - мълчание, срещу трафика на жени и пронституцията - мълчание. Срещу цигарите - мълчание, срещу пиещи деца - мълчание. Срещу чалгата - мълчание. Излезли хората и се издали, че се обичат! 'Сакън - това е грях.' За БПЦ Любовта е Грях! И тези хора, имат дързостта да говорят за Христа! Христос, който бе разпънат по същите обвинения - че не спазвал Божиите правила ! Ето това е скандалното!
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
ДЯДО НЙКОЛАЙ ДА СИ КАРА БМВ-ТАТА И МЕРЦЕДЕСИТЕ И ДА СИ КОПУВА НОВИ РОЛЕКСИ ДРУГА РАБОТА НЯМА
отговор Сигнализирай
35
21 век
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До правоТи си един *** миризлив селянин. Внуците за които говориш ще са биячи и изнасилвачи на жени, дебели вонящи алкохолици и мръсни мутри.
отговор Сигнализирай
34
sas
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Те няма да имат деца. Така природата поправя грешките си - като ги оставя без поколение. Бог наистина е велик, нали?
отговор Сигнализирай
33
ot UK
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
На къде без морал!? Наистина човек, не може да се нарече християнин или истински човек без морал! За пример като нарушаваш конституцията на страната и дискриминираш хората, поставяйки се по-горе от тях няма как да имаш морал. Това е фалш а не морал! А и това не е трудно да се скрие при целият фалш, в който е лъснала така наречената църква.
отговор Сигнализирай
32
право
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
вай вай вай много *** имало в тоя форум бе то не са *** ,гейове ,мейове ,лезбийки ,атеисти и всякаква *** -защитаваща разврата и безбожието -на всички тях малко пожеланийце -един ден децата им да станат обратни -та тогава да проверят на собствен гръб-ДО КОЛКО СА ТОЛЕРАНТНИ!!!На другите децата им един ден ще ги дарят с внуци ,а сбърканяците ще доведат в къщи - булка с брада!!!!
отговор Сигнализирай
31
PLA6IPUT
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
OTDAVNA SE DOKAZA,4E NE SME SAMI NA TAZI VSELENA,KAK MOJE DA IMA O6TE TOLKOVA NAIVNI I GNUSNI TIPOVE DETO VQRVAT V BOG BEEEEEEE?ISUS BIL VIZKRISNAL MI SEGA ZA6TO PA NIKOI NE VIZKRISVA?VSE ISTORII SLU6AME KAK EDNO VREME BILO! UY BILO BEZ DA SIM VIDQL NE VQRVAM....
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
"безнравственото зрелище" е Николайчо с екскорта му от мутри!И, интересно, в пространното (цяла страница) основание за награждаването боголюбивият и богобоязлив епархийски съвет не е споменал нито веднъж името Божие, споменал е само веднъж името Христово, но пък виж - държавата -един път, държавността - два пъти, държавник и ръководител - също по веднъж.Аре у лево!
отговор Сигнализирай
Новини