IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Терористичен акт на летище "Бургас"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1275
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Този акт си е чисто българска работа...Ней вероятно комунисти-терористи.Станишеф както винаги излезна да се изкаже подгот
отговор Сигнализирай
1274
хаха
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Избухнал куфар, който е сложен в автобуса от терминала..това какво трябва да говори? Че са Иран? Нямало е ирански граждани. Аман от псевдо тероризъм. Всичко си е нагласено, куфара да не е минал през моята врата? Нали има скенери? Как са го качили от Израел? Нали са с ,,повишена сигурност" заради Палестина, сега и Ирак..Боже, помогни на слепците да прогледат, то се видя, че техният Исус не е нашият Господ..ние сме беден народ. Дано само не ни замесят в конфликти, че ей тогава вече си е е..мамата.
отговор Сигнализирай
1273
бургазлия
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Какви са тези глупости бе,имало хаос,имало ужас в Бургас!?! Глупости на квадрати,кръчмите са пълни,и всички си пият питиетата и си мезят мезетата,като всеки друг ден,даже клиентелата е с 30-40% повечко от обикновено!!
отговор Сигнализирай
1272
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Държавата спешно трябва да създаде собствена служба за сигурност. Изцяло независимо от САЩ и Израел.
отговор Сигнализирай
1271
ало кв.Младост Варна
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Смешен си. Хем са стиснати, хем харчели много. А знаеш ли защо са тука а не в Монте Карло. Защото тука им е безумно евтино, а те са циции. Айде не ни прави на будали. Дай сега заради тия да си изгоним печелившите туристи.А от мене, много здраве на Черното море. Здравей Бяло море. Къткай си ги израелците.
отговор Сигнализирай
1270
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Бойко спря трафика на 70 тона дрога, това е отговора. Ако не им я върне и самолет може да падне скоро.
отговор Сигнализирай
1269
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Закономерен резултат на годините безхаберие и хаос в държавното управление, през които службите за сигурност бяха разгромени. Оказа се, че кротките дюнерджии крият и други черти в подлите си ориенталски души. Но кой може да каже кой е извършителя, след като турски терористични организации като "Сивите вълци" са в България като у дома си, а в Родопите от години се говори за тренировъчни лагери на Ал-Кайда и едни десетки милиони долари от Саудитска Арабия, за да си затварят очите нашите политици..
отговор Сигнализирай
1268
бургазлия
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
На ти сега магистрала до Бургас.Лентички.Детелини.Туризъм.Руснаци...Миналата пак беше същото.Само че нямаше жертви.
отговор Сигнализирай
1267
анализатор
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
ЦРУ и МОСАД се подготвят за поредната война! Иран няма никакъв интерес от подобен атентат.
отговор Сигнализирай
1266
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Айде първо се научи да пишеш, а?!
отговор Сигнализирай
Новини