BGONAIR Live

Психично болен драсна клечката на болница Бургас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Калинчо горкото пишлеменце,все някакви Атаки му се привиждат,явно е заклет Гербаджия.Няма смисъл да се пениш от сега на малка възраст,из без туй не можешда гласуваш,а твоето мозъче едва ли може да обработи информацията.
отговор Сигнализирай
13
психясал комунист
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Калинчо за теб става дума. Хайде ,че те чакат твойте авери в Раднево. Пак бълнуваш някой ..атакист/комунист.Как са та изтървали до сега,аха на свободен режим си. Изписан с подобрение.Ама кой ли ти обръща внимание.
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
затвор,болните са на свободен режим,защото имат права. Никой от персонала не е в състояние да контролира кой пациент има кибрит,запалка.Въпросният диспансер се намира в 14-етажна сграда.Принудителното лечение в болница със затворен режим става само с прокурорско решение.Такава има в Раднево.А за да е принудително лечението,пациентът трябва да е опасен за околните,т.е. трябва да направи нещо! Изгарянията му не са 20,а 10% .Благодарение на персонала не се е стигнало до по-големи поразии.Такива пациенти трябва да се настаняват в социални домове,но на държавата не й пука!!!!
отговор Сигнализирай
11
ER_Dr.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Искате ли да се хванете санитари в психото? Търсят. По 220 кинта предлагат на месец. Не искате? Ами никой не ще. Скоро и без сестри ще остане. Фелдшери няма по дефолт.
отговор Сигнализирай
10
kalin
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това ще да е някой ..атакист/комунист..няма,какво друго образУвание да е :)
отговор Сигнализирай
9
нормален все още
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много са няма да ти стигнат лопатите и ще те заболят ръките.Нямаш си на представа колко такива щъкат из улиците. А те и персонала му е писнало с разни ***. *** народ слаба държава.Близките им гледат да се отърват от тех.
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти млъквай, прав си е човека (N4) - кой изобщо му дава кибрити и запалки??????????????????????????
отговор Сигнализирай
7
G.O.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Според мен персонала има известна вина...след като това не е бил първият случай на подобен инцидент! Трябва да наглеждат болните повече...Да не говорим, че ги пускат да се разхождат и сами около болницата...
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
пфф язак обаркал се е тука трябва една банда такива да ги пуснат пред парламента белким лудите оправят света то нормалните се видя, че не може
отговор Сигнализирай
5
Нико
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Млъквай шматка !!! Ще та с твойте кибрити и запалки :D
отговор Сигнализирай
Новини