BGONAIR Live

"Възраждане" протестират срещу еврото пред централата на ГЕРБ, искат да влязат вътре


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 11
90те години след разпада на СССР Русия трябваше да умре, тогава загуби 11 милиона от населението си, икономиката рухна, ресурсите се контролираха от западни фирми. Но 2012 година западът осъзна, че Русия няма да умре сама, и трябва да я доубият. Затова започнаха войната в Украйна. Украйна е само инструмент.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
снимка 4, бялото джудже реже ламаринта с поглед - яд го е че Еврата от пасольство не падат в неговия джоб ... муахахахаа
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 7
Партия "Възраждане" е готова да настоява Киев да върне получената военна помощ и се изказва против увеличаването на разходите за отбрана.
отговор Сигнализирай
36
Кукунела в шок!
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 4
Лоши *** искат да влязат в редакцията! Путин е в донос.бг. Русофилите дебнат зад всеки ъгъл.Руски агенти се крият под леглото на Кукунела Снайпера ХристОВЦЪ. Кремълска пропаганда се лее над евроатлантичната колония БългЕрия. Вожда на ми$$ирките е заплашен от изрусяване.Колегите от ЛГБИ-ТИВИ са в паника,Цънцарката пие трета шепа с хапченца,операторите подсмърчат зад камерите,глав-ред-Ъ звъни на Шиши 41 за помощ.Развяват се български знамена.Красиво е!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
Борисов направи две огромни стратегически грешки: Развалянето на сглобката и допускането на Пеевски близо до властта. В много по-добра позиция щеше да бъде сега относно еврото, ако съюзник му беше ППДБ. По тоя начин щеше да има на своя страна цялата демократична общност, а не да се крие сега зад хитростни фрази. Трябваше му съвсем малко: Да обещае, че ще бъде добро момче.
отговор Сигнализирай
34
Ало инженер
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
Ваксините не прощават. Бустерите удрят и в мозъка.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
БТВ си е гербава телевизия,какво отразяване искат?
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 5
Явно на някой българи им липсва хиперинфлацията и мизерията. Кога българина е живвял по-добре
отговор Сигнализирай
31
foraminifera8
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Щом руското знаме (сн. 9) пак се мъдри на поредния протест на "възраждане", протестът е "български", а не български.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
22- протестират против какво- против еврото- а къде бяхте когато се подписваха документите 1997г с 2000% инфлация- ами то не е късно отворете и прочетете, аз помня ония години кога Кремълските проксита обраха и съсипаха България- ние получавахме заплата от 2/3 дл, а те заграбиха активи за милиони- хората умираха от глад по улиците, фалираха финансовите пирамиди хора останаха без имоти и доходи....трагедията беше жестока....
отговор Сигнализирай
Новини