BGONAIR Live

Гей парадът обикаля централна София на Задушница


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
До 94
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 15
Относно 103Не може да се очаква 100% еднаквост на мислите и чувствата, би било ненормално. В крайна сметка и тези хора имат право на собствено мнение, различно от това на околните...
отговор Сигнализирай
70
До 94
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
5. Създавате впечатление, че в едно общество, в което сте приети доста спокойно, се опитвате да нагнетите изкуствено напрежение, непрекъснато викайки "Олеле, преследват ни", което неминуемо води до някаква форма на сегрегация, но създадена от самите вас.6. С всичко написано до сега искам да кажа само едно - гледайте си кефа, радвайте се на живота и не създавайте изкуствено напрежение - това вреди и на "нас", както и на "вас".
отговор Сигнализирай
69
До 94
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
1. Като си толкова грамотен, защо постоянно допускаш правописни и пунктуационни грешки?2. Не виждам с какво точно са нарушени правата ви, та трябва чак паради да правите. Никой не ви е забранил да вършите нещо, което да не е забранено за хетеросексуалните. 3. С това постоянно парадиране се докарвате до състояние, при което хората, които по принцип нямат нищо против вас, да се настройват негативно.4. Дори това непрекъснато разделяне на "нас" и "вас" води до негативизъм...
отговор Сигнализирай
68
Krom
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Добре бе. Не Ви разбирам "вълненията". Вие сега какво точно искате? Всички хетеросексуални да Ви се възхитим ли? Да Ви направим място в градския транспорт? Специални права? Честно, нямам нищо против да си живеете живота, както сами си го искате. Но не, Вие задължително искате да провокирате другите и да дадете повод да Ви наричат п-е-д-е-р-а-с-т-и. Не сте някакъв "нов вид", нито сте "неизвергнати и малтретирани". Напротив, всеки гей на ръководна позиция, задължително толерира себеподобни.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
За мен това е съзнателна провокация. Настоявайки за равенство и толерантност, грубо погазват традициите без изобщо да се съобразят с деня в който ще шестват. Съзнателно се опитват да обидят и провокират. И така и не разбрах кой им пречи да си изследват простатите да ще ми правят парад?
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 12
За тия само БЕЛЕНЕ
отговор Сигнализирай
65
Искаме деца
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 27
Дайте ни права да си осиновим дете! И ние имаме право да сме родители!
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Самият факт, че се хвалиш с високата си заплата вече показва изкривяване на психиката.
отговор Сигнализирай
63
do 87
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ne se sravniavai s heteroseksualbite dvoiki , tolkova padatpanavun che ti e bedna fantaziata , purvo heteroseksualnite dvoiki s reproduktivni problemi imat problem ot biologichesko estestvo , tvoite sa chisto psihologichni i vtoro pocheti malko psihologia za da razberesh zashto edno dete ima nujda ot bashta i MAIKA za da raste normalno da ne govorim za csocialnia ad prez koito bi minalo zashtoto niakoi pe.... v pravitelstvoto e pozvilil dadeno bezumie.
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Ние гейовете сме ги оставили на мира ама те не искат да ни оставят. Правете каквото искате, но не парадирайте с това. Не сте ни приятни и симпатични, но няма да тргнем да ви бесим.
отговор Сигнализирай
Новини