BGONAIR Live

Трагедията с близначетата: Били сами, качили се на табуретка…


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Марги
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Главата не ми го побира, как можеш да оставиш без наблюдение толкова малки деца! Тука има интелектуална недостатъчност. Не ми се мисли и за тези родители! Синът ми се роди и отрасна на осмия етаж, с балкони на всички стаи и ниски парапети. Никой в къщи нито веднъж не е изнесъл стол, табуретка , или каквото и да е на балкона. Колко повече обезопасяването е задължително за близначета! Сега и котката ми не припарва на балкона!
отговор Сигнализирай
37
Стария
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
За починал - или добро, или нищо . Спрете с тези глупави разсъждения .....
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Децата оставени сами.....Еми,жалко за децата,които имат такива родители...Ние кво да направим...?!!!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Децата оставени сами.....Еми,жалко за децата,които имат такива родители...Ние кво да направим...?!!!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 43 Не харесвам 0
И повод да разберем колко е трудно на мед. сестри и лелички в забавачките. Две жени перфектно, всяка минута да наблюдавят и треперят не за едно, не за две, а за 22 деца. За жълти стотинки, но все на ***. Да се помолим от душа детенцето да оживее. Дано!
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 54 Не харесвам 1
Чета, чета и се изумявам. Ама как може такива глупости да се пишат. Кой родител ( образован и с акъла си) ще иска да си убие детето. Минута невнимание и .. нещата стават необратими. Хората с деца знаят колко трябва да внимават постоянно. Така че нека изкажем съболезнования на родителите и да помълчим в знак на причнастост. Мир на праха на детенцето. От все сърце пожелавам другото да се възстанови. Това е огромна трагедия, не бъдете ***.
отговор Сигнализирай
32
пловдив
преди 10 години
Харесвам 59 Не харесвам 5
Тази табуретка защо е сложена точно под прозореца. И защо е отворен прозорецът ??? Не вярвам нарочно да са го направили. Но когато имаш деца всичко трябва да е заключено и затворено. Задължително. Душички. Пазете децата си. Бъдете внимателни и ги пазете.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
като се четат множеството вулгарни и задръстени "умозаключения" възникват съмнения, че написалите ги са падали на главите си преди време от някой етаж, без летален изход.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
До Анонимен - Това,което ни се казва е практичеки неосъществимо от деца на по 1.5 години,че отгоре на това в такъв идеален синхрон.какъв много голям коНспиратор, изглежда от близнаци нищо не разбираш, а може би и от малки деца изобщо! По-добре тези глупави хипотези запази за себе си.
отговор Сигнализирай
29
Бай
преди 10 години
Харесвам 85 Не харесвам 0
жалко за децататежко им на родителите - вече нищо няма да е същотопо добре да помълчим
отговор Сигнализирай
Новини