BGONAIR Live

Втори сме по смъртност заради замърсен въздух


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Темида
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 16
На всички които си махат нарочно филтъра за твърди частици и колата им пуши с черен пушек като садрана......ДА ИМ УМРАТ ДЕЦАТА...ако нямат НИКОГА ДА НЕ ИМ СЕ РОДЯТ ТАКИВА......такива "хора" не заслужават да продължат гена си тези същества....
отговор Сигнализирай
1
asparuh
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
И първи по безчаричие
отговор Сигнализирай
Новини