IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ябълков апокалипсис: Нашите изчезват, ще хапваме полски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Това е цената да сме в европейския съюз .
отговор Сигнализирай
8
Пръмова-Кунева
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Кой затвори ядрените реактори. Кой изби един милион ***, за да не сме конкуренция на ЕС. Кой изкорени хектари лозя. Хората по селата плачеха. Кой води преговорите за присъединяване към ЕС. Кой беше в борда на Париба и защо?! Кой е виновен за унищожаването на ракетите, които ни пазеха от Турция. Кой е виновен за ниските субсидии в земеделието. В една Румъния субсидиите са по-високи отколкото в БГ. Тази жена трябва да вижда изгрева през едно особено квадратно прозорче.Трябва Народен Съд.
отговор Сигнализирай
7
МЕГЛЕНА КУНЕВА
преди 7 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Нека да си припомним кой и кога договори евросубсидиите за земеделие и животновъдство за България. Известен факт е че в Холандия за земеделие евросубсидията е повече от 10 пъти по-висока.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
българи не останаха,вие за ябълките плачете. внасяме си украинки за камериерки, защото нашите ги ритат ГОРДИ шведи.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Що бе,тиквата става за всичко,влага се дори в лютеницата!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
В България е така които иска да печели сее тикви и бостани може и в гората за дивите прасета, но пък фермера получава огромни субсидии, но требе да си имаш човечец който да ти къже къде са парите.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 17
по бразди даваха за най-голямата на балканите ябълкова градина ... човека не се оплакваше - био-ябълки и всичко износ за германия ...Така че стига се се оплаквали останалите български производители ми да се стягат .. ( ябълките няма да изчезнат )
отговор Сигнализирай
2
Г
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Тиквите задушиха и ябълките..
отговор Сигнализирай
1
маке
преди 7 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
и така лека и полека съсипаме дръжавата за 20 години елементарни проблеми с елементарни решения закрихме всичко във всички отрасли нема производство във която и сфера да се огледате няма ел, хранителни продукти традиционни по тези земи да позная ли га ке се отключи един генерален срив
отговор Сигнализирай
Новини