BGONAIR Live

3,5 по Рихтер на 400 километра от София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
добрич
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
нищо подобно
отговор Сигнализирай
29
peterash
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ВСИЧКО,КОЕТО НЕ Е НА МОРЕ Е ПРОВИНЦИЯ.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ми тогава: Спаска лежа в Македонски кауш на 300 километра от София.
отговор Сигнализирай
27
Борррис 3ти
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Всъщност повече коментари събира само Македонският въпрос.Птиче не може да прехвръкне над Скопие, без да го изтипосат тук.
отговор Сигнализирай
26
Борррис 3ти
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
хахахахахахахаднес.бг, утре-пак.бг.. Усетиха, че най-много коментари се заформят в най-малоумния спор София-неСофия и нарочно пускат "провокативни" материалчета. Интереса клати феса, другари, няма какво да се учудвате на *** заглавие. И аз да бях, и аз щях да насаждам напрежение.
отговор Сигнализирай
25
Cuore
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
За съжеление софиянци се принудиха да се изселят в покрайнините защото им писна от такива като вас. Затова като хулите, в момента хулите ваще съселяни който трайно се насадиха в града който е толкова отвратителен но толкова притегателен за вас. Хора вземете се в ръце и престанете да се делите на селяни и граждани. Затова не можеме да се оправиме от тази злоба и от това вечено единоборство. Трябва ли да се случи някакъв страшен катаклизъм за да се обединим :( Дано не!
отговор Сигнализирай
24
...
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
"430 км в североизточна посока от София" Kakvo obshto ima s Sofia?
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
От София съм и нямам нищо общо с това деление от миналото - София-провинция, но и аз не мога да се начудя на тези щури заглавия. Вярно е, че Сф е голям пазар, много хора и биззнеса са свързани с интернет, ама редакторите чак пък толкова да не напишете един Добрич, ами 430 км североизточно от София... направо си е смешно.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
значи не се е случил в Добричко, ами на 300 км от София...разбирам...то наистина ако Галилей е бил малко по-умен е щял да се сети ,че не Земята се върти около Слънцето, а всички се въртят около София. И не е хелиоцентричен модела на слънчевата система, а софиоцентричен. В частност всички новини за земетресения го доказват...09263
отговор Сигнализирай
21
сид
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
дано да не друсне поваче от 5.5 че един нов хотел по черноморието няма да остане
отговор Сигнализирай
Новини