BGONAIR Live

3,5 по Рихтер на 400 километра от София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Е, добре де, на 50 км съм от Каварна,не съм в кома, абсолютно нищо не разбрах:) Явно е локално, а те пишат напосоки:) Според Бойко Василев ще тресне тук около 14.12. от Румънско
отговор Сигнализирай
19
някой
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: мдаЗАКЛЮЧЕНИЕ: И значи какво се оказва - СоциализЪма е жив!Само дето бая ви Тошо вече не е. Ама някои си го тачат още.
отговор Сигнализирай
18
Щастлив
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Забелязава се, че 90% от населението на България само като видят някъде написано името "СОФИЯ" и започват да газ да пикаят. Нищо, че всички имат роднини или познати тук, това е най- лошото място на планетата и въпреки, че е толкова гадно, мръсно и мизерно, всички все насам ги влече. Явно са мазохисти.
отговор Сигнализирай
17
някой
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: мдаАми това е остатък от социализЪма. Тогава най-важният град естествено беше Москва, а след него - София.Сега не би трябвало да е така, ама - на! И досега като казват прогнозата за времето съобщават - "В Москва се очакват обилни снеговалежи".
отговор Сигнализирай
16
tarkap
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
"...430 км в североизточна посока от София," - ОМГ - "журналисти" *** ! Що за заглавие , вие нормални ли сте ?
отговор Сигнализирай
15
Nasty
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Още ли съм пиян или съм го усетил?
отговор Сигнализирай
14
Asht
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Подкрепям 10. Немога да разбера навсякъде във всички медии, случи ли се нещо и винаги се описва на колко километра от столицата е. Няма ли да е по - лесно да се съобщи най близкия голям град. Вярно че в София има милиони жители, и видят ли "На ... километра от София" ще изтръпнат и ще се загледат в новината преди да осъзнаят действителното растояние, но според мен и така както чета и много други хора това не е правилно. Моля ви поне във заглавието слагайте и разстоянието до най близкия град.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Sofia e tsentarat na prosvetata.
отговор Сигнализирай
12
Вуте
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
София е у центарот на земята.
отговор Сигнализирай
11
чочо
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
По данните на 9 вероятно става дума за Калиакра-там 1908 г е станало най силното земетресение в България.
отговор Сигнализирай
Новини