BGONAIR Live

3,5 по Рихтер на 400 километра от София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Kakvo pluete Sofia. Vinoven e glupakut , koito e pisal tazi statia. Napravo ne e za viarvane kakvi hora rabotiat v tozi vestnik.
отговор Сигнализирай
39
Пенда (Пижовица)
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Я мислам дека земльотресот беше близо до софийското пристанище на Црно море
отговор Сигнализирай
38
111
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
*** и комплексарските коментари!!! Тц тц тцДа не говорим, че всички коментари са изпълнени със злоба, ненавист, завист и малоумие. И в крайна сметка нищо конкретно по темата за земетресението... О-о-о ужас!!! Байганьовска комплексарщина!
отговор Сигнализирай
37
vili
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Вие,Софиянци усетихте ли земетресението?защото ние в Каварна го усетихме достатъчно.Защо ли тогава назоваваме София,а не Каварна и Шабла.
отговор Сигнализирай
36
ха-ха
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
газ пикаете селяци :)
отговор Сигнализирай
35
MARIA
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да ви се и на нещастниците с тази София се ..... да не казвам, че е грозно! Всичко се категоризира спрямо София....що не напишета ограбиха магазин в град на 140 км източно от СОФИЯ примерно.... най-добре е всичко което се случва да се отразява не еди колко си км от София, защото иначе не е достоверно!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
34
Вуте
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
около София се връти слънцето. ако я немаше софия и вас немаше да ве грее сонцето.Айде у Искъро!
отговор Сигнализирай
33
Пак тъпо заглавие
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Даже на сайта на Европейския Средиземноморски Сеизмологичен Център пише:65 км от Варна, 25км от Каварна, 17км от Шабла! А степента е дадена 4,3.Не е въпроса за или против София, въпроса е, че като кажеш Шабла за десетки от секундата разбираш къде е, а като кажеш 400км от София си мислиш- че то Букурещ е на толкова,както и Варна, Бургас, Ямбол, Шумен ... абсолютно малоумие
отговор Сигнализирай
32
Petur
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Iskam cunami kato po filma
отговор Сигнализирай
31
провинциалист
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
*** и глупостите. ...на 400 километра от София. Що не вземете да пишете на 3500 км от Мадрид ве мама ви шопска. София не е центъра на света, поне за останалата част от жителите на земята, които живеят извън софия. Не е на 30 или 50 км от Варна, ами на 400 от Шопията... ОТ НАШТО СЕЛО ПО-ГОЛЕМО НЕМА!
отговор Сигнализирай
Новини