BGONAIR Live

Снежни виелици бушуват в Източна България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
varna
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
4o4o,какво ти е удовлетворението ,че живееш в София а си тъпо селско парче и мислиш че си щаслив ,защото незнаеш колко си *** и нещастен ***
отговор Сигнализирай
23
ех,българино
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
4040,колко си ограничен,що се отнася до манталитет,ти си ***(не селянин)!А на всички от провинцията пожелавам по-топли дни,особено в източна България,вятърът там е способен от -10 градуса да направи усещането за -30..софиянци нищо не знаят в това отношение,злобеят и си мислят,че само те са виждали сняг.
отговор Сигнализирай
22
do 4040
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако от прованса не могат да дойдат до е,,ната ви София, ще ядеш на *** ***, долен софийски извратеняк, сигурно си ***, който в момента си е наръгал някой тракийски морков до апендикса. Ако ми паднеш на село, ще дам на *** някоя хилядарка да те разпорят по мерак. Хората *** от студ, виелици и ужас, ти ще се правиш на отвореняк, марш на майната ти!
отговор Сигнализирай
21
КОТАРАК МЯууууу
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЕТЕМ ще ви помогне, ама по късно!Сега чакайте в преспите!ВЕРВАЙТЕ ми!НИЕ МОЖЕМ!
отговор Сигнализирай
20
профан
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
do;4o4o Какво прави ***? добре ли е?
отговор Сигнализирай
19
:)
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тъпите шопи пак избиват комплекси.:))))))
отговор Сигнализирай
18
СЕЛЯНИН
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОВА Е ЗАРАДИ ГЛОБАЛНОТО ЗАТОПЛЯНЕ!;)
отговор Сигнализирай
17
Аз 13
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ей,14 -ти,ми и на мен сте ми писнали софиянци,щото живея в известен спа курорт и като надойдете лятото става такава ***,че нямам думи.И тогава доста се питаме кой е селянина.
отговор Сигнализирай
16
fea
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
до 4o4o:Аз съм от София, но коментара ти е *** и злобарски..По същата логика и хората от морето могат да ти пожелаят през лятото да ти се затворят всички пътища и да не стъпиш повече на морския бряг...Ама че злобни хора има...Пожелавам на всички хора в Източна България да им е топло и да преживеят по-леко студа и виелиците...
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В югозападна България времето е отлично до -10, и аз лично отпрашвам да раздвижа сноуборда. Студеното време си има и своето очарование :)))
отговор Сигнализирай
Новини