BGONAIR Live

Снежни виелици бушуват в Източна България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
do 13
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДА УМИРАМЕ ЗАЩОТО ИМА МНОГО ХОРА ОТ ПРОВИНЦИЯТА И ОТ ТЯХ НЕМОЖЕ ДА СЕ ИЗЧИСТИ ВСЕКИ ИДВА ОТ СЕЛО С КОЛА
отговор Сигнализирай
13
Аз
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
до 4о4о - ми аз съм от провинцията и тук няма сняг,няма какво да ни затрупа,вижте се вие ,че като падне 10 см сняг в софия и умирате прави
отговор Сигнализирай
12
симо
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
бургаският сняг е много твърд и лепкав като бетон става ,затова като вали сняг един ден ,цяла седмица не могат да го изчистят от улиците и стават като канали,кмета казва да си чистят гражданите ,щото ще глобяваме ако не чистят,ние казваме ,че кмет няма да е повече щото е избираема длъжност.умряла работа е тази власт в бургас
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Спокойно няма да идваме,пърдете си спокойно.
отговор Сигнализирай
10
4о4о
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нека ги затрупа провинциалистите и да не могат да идват повече в София
отговор Сигнализирай
9
ma-da
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
магистрала "Хемус" отново е затворена след Нови пазар. Обясненията на полицията са много уклончиви и неубедителни. Някой знае ли нещо повече?
отговор Сигнализирай
8
slu4aen
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В Бургас било затруднено движението...В източна България движение НЯМА!!! Снощи автобусите на няколко фирми "стовариха" пътниците си край Балчик на средата на нищото. Пътищата са затворени, хората се пръснаха в града. По въпроса не се прави нищо...къде ще нощуваме? Отново?
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Голяма работа е климатика на Господ-Бог,кога ще го постигнем това .
отговор Сигнализирай
6
НИк
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ужасийка си е направо в Силистра,сега идвам на работа пеш и за 10 минути ходене се почувствах като рибка пъхната в фризер , особенно ужасен е този вятър.Искам лято :)
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Koстов на съд!
отговор Сигнализирай
Новини