BGONAIR Live

Студът и вятърът затвориха автомагистрала "Хемус"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
отивай на доктор веднага!
отговор Сигнализирай
25
ХайдутинЪ
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Бамумамата ба я на море штеше да ода на Варна летоска, ам ако се не разпука ледо никакво море ба
отговор Сигнализирай
24
ba6gad
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Живея във варненския Възраждане и смятам ,че снощи поривите на вятъра достигаха до 30м/сек или 90-100 км в час.Дърветата се огъваха до земята направо,а алармите на всички коли в квартала пищяха на умряло.На всичкото отгоре,като знаех че трябва да ходя днес рано сутрин до Окръжна болница с автобус и направо ми призляваше.Всеки ден се питам,ЗАЩО ВЪВ ВАРНЕНСКИТЕ АВТОБУСИ И ТРОЛЕИ НЕ СЕ ПУСКА ПАРНОТО ИЛИ ПОНЕ НЕ ДУХА ТОПЛО?Ужас е да чакаш на ''спирката час',а после да се качиш в студен автобус.Ужас
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Интересно ми е някой да даде данни за скоростта на вятъра снощи между 23-1ч, честно не мисля, че е имало през последните години по-силен вятър от този?!
отговор Сигнализирай
22
ПРОВАДИЯ
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
oi 6ope 6ope glupav 6ope
отговор Сигнализирай
21
ПРОВАДИЯ
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
20
ПРОВАДИЯ
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
ami ot varna do 6umen koq magistrala be maloum
отговор Сигнализирай
19
Киро
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
До АнонименМоже би твоите географски познания свършват до Ябланица-халвица,локумец-какво му трябва на човек да учи география
отговор Сигнализирай
18
;)
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Някакъв си *** шоп си мисли, че автомагистрала "Хемус" е само до Ябланица.:))))))Явно не знае, че от другата и страна има точно толкова голяма отсечка от Варна до Шумен."от Витоша по-високо нЕма!от Искъро по-дълбоко нЕма!"Смешници!;)
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Абе магистрала Хемус свършва до Ябланица,пишете си пътя Варна бе!Изтръпнах в първия момент,че път ме чака до София,полет чакам!***!
отговор Сигнализирай
Новини