BGONAIR Live

Студът и вятърът затвориха автомагистрала "Хемус"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
ЗЗЗ
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ще изпукаме от студ , с това глобално затопляне .... :))
отговор Сигнализирай
5
Коко
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Докога на този най-обикновен път ще му викат магистрала?!
отговор Сигнализирай
4
Котарак
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
ETEM ще го отвори!ВЕРВАЙТЕ ми!НИЕ МОЖЕМ!
отговор Сигнализирай
3
ники
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Положението наистина е страшно, мъжът ми беше на работа в пристанището и още не може да се прибере, няколко часа вече е на студа и няма кой да му помогне!
отговор Сигнализирай
2
И от мен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
И ако е възможно пишете за кой участък на магистралата става дума, щото леко се притесних, като видях тази новина.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ей БАСТУНИ!!!авторите...????Имате две правописни грешки...направо сте смешници и жалки..явно измислените Ви теми ги пишат студенти...Пристани"Шето във В"Ъ"рна от кога е затворено????!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини