BGONAIR Live

В Добричко: Лекари стоят по 5 дни на работа заради преспите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
само *** може да напише подобна глупост.Какво им е на северозападна българия че да ги спасяваме.Ако е да снабдим с мозък ненормалници като тебе-няма да го направим да знаеш.
отговор Сигнализирай
6
ZNAEST
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
VPROCHEM,OBLASTNITE UPRAVITELI KAKVO RABOTYAT,AKO NE E TAINA,SASTO I TEHNITE ZAMESTNITZI,NYAKADE PO5 6 DUSHI.
отговор Сигнализирай
5
Machiavelli
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Проблема е, че те почват да "създават организация" след като се случи, а преди тва? И наистината фразата "зимата ни изненада" е смешна. 2 метра сняг не се трупа за 30 минути.
отговор Сигнализирай
4
Machiavelli
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Отивай да ринеш с лопатата тогава :)
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Спокойно ! Първо ще спасим хаитяните, а ако остане време ще спасяваме и хората от северозападна България !
отговор Сигнализирай
2
аз съм
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не ни е изненадала. Справка - Великобритания. Там зимата никога не ги изненадва и въпреки това положението беше бедствено. Хайде да спрем да се оплакваме, а да започнем да помагаме, а?
отговор Сигнализирай
1
ЖОРО - ШОПА
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Зимата ни изненада" обожавам тази фраза ;-)
отговор Сигнализирай
Новини