BGONAIR Live

В Добричко: Лекари стоят по 5 дни на работа заради преспите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Пловдивчанин
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До анонимните:Абе ***, Добрич не е в Севорозападна България, а в Североизточна. *** неграмотността, географията на собствената си родина не знаете.
отговор Сигнализирай
16
sweden
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
golama rabota da spat tam we nyamali mestaa
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За всички отварачки! Не се пънете много с злобните си коментарчета, защото не се знае кога къде и как яката щея закъсате, я за живот я за глъдка вода или глъдка въздух, май земетресението в Хаити не ви прокара грам мислене в злобните гладки мозъчета! Много такива злобарчета съм се нагледал в спешото как реват като малки деца, а преди минути са злобяли на чуждите нещастия!
отговор Сигнализирай
14
fuck off
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
dreme mi k... az sam v qlta i e okolo7
отговор Сигнализирай
13
Гошо Балканджията
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Спокоино зима има и за София и престанете да разделяте на столица и провинция в момента не само Добрич се нуждае от помощ , така е и в Шабла,Каварна ,Варна и тн.....Всеки да помага както може - положението не е никак добре
отговор Сигнализирай
12
Добричлия
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Студено е ДА,ама наистина какво можем да очакваме през ЗИМАТА?!Проблемът е, че съм първа смяна и ще ставам в 6:30 и ще вървя 20мин. при температура -15градуса(както беше петък), за да отида на училище и там да мръзна...
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ами да -ония в народното събрание не да стоят в софия ами да тръгнат веднага за добрич и да сгряват хората там.Как така ще има зима за добрич-да я забранят веднага да грейне слънце над добрич и повече никакъв сняг да не допускат да вали там.Съвсем наблизо във варна температурите през деня и нощта са същите ама за добрич трябва специално обгрижване особено за зад-ника на 9.Бързо спасете ***.
отговор Сигнализирай
10
Machiavelli
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И кво някой ти е виновен, че в Добрич е студено?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ти си ненормален бе, я ела в добрич да видиш къв кучешки студ е!!! да ти обелят *** навън тогава че да видиш. чешеш си само пръстите да драскаш, ***!
отговор Сигнализирай
8
ЖОРО - ШОПА
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
аз не се оплаквам,мен няма какво да ме изненада,но ми е смешно много при това.Идва декември и зимата ни изненада някак си странно по това време на година или сега края на януари....За Великобритания е това вече е изключение и то мнооооого голямо от правилото,а за БГ си закон да ни изненада,то без изненада каква зима ще е?
отговор Сигнализирай
Новини