BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

162
До Йончо
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да не дава Господ ,да си на заплата при български /бизнесмен/,защото ,криза е нали знаеш.И друго искам да попитам? Къде са българските застрехователи ,който са длъкни да покриват щетите ,ако превозвачите имат договор,а те биха ли карали без такъв?
отговор Сигнализирай
161
мЕн
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Абе ей куку, що не ходиш да се прегледаш или да работиш и да спреш да пишеш дивотии по цял ден
отговор Сигнализирай
160
kyky
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
но не разбирам, драга статистико, с какво простотията на гръцките демократи оправдава простотията на българския гербер мухобойко?
отговор Сигнализирай
159
Йончо
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Алоо, Днес.бг, да не сте на заплата при гърците.
отговор Сигнализирай
158
статистика
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Държавния дълг на България възлиза на 3 милиарда и 140 милиона евро.Държавния дълг на Гърция възлиза на 300 милиарда евро към днешна дата.Този държавен дълг на Гърция вече се превръща и в проблем за ЕС.
отговор Сигнализирай
157
kyky
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
именно, да ги съди.да съди правителството на нова демокрация, иначе казано правителството от ЕНП, което фалшифицираше данни и лъжеше ЕС.....нищо странно. и нашето, българско правителство от ЕНП откакто е на власт само фалшифицира данни, нищо интересно няма..
отговор Сигнализирай
156
статистика
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
"По всяка вероятност Европейският съюз (ЕС) ще съди Гърция за фалшифицираните данни за държавния дълг, съобщи днес информационния сайт EurActiv.Данните, които Гърция е предоставила на ЕС за държавния си дълг, са неверни и целят да скрият истинското състояние на публичните финанси на страната, се казва още в публикацията.Състоянието на гръцките държавни финанси надминава всякакво въображение, държавният дълг и бюджетният дефицит са безпрецедентни."
отговор Сигнализирай
155
kyky
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
анонимен 153ще сглобите ли някаква членоразделна мисъл все пак?например приемате ли просташкото поведение на парвенюто-премиер пред гърците? и въобще самия факт на безпардонната байганьовска намеса във чужди вътрешни работи?
отговор Сигнализирай
154
Бай Колю
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
"Удрянето на едно рамо" не се изразява само в наливане на пари! Може да стане по хиляди други начини, и в крайна сметка България да спечели от цялата ситуация, но за целта е нужно да се прояви мислене, а не както казах, да се надуват мускули! Далеч съм от мисълта да давам акъл на правителството, но по принцип, всяка ситуация има и положителни и отрицателни страни. Работата на държавниците ни е да ги намерят и да ги използват. Всички опити за налагане на мнение със сила, всяка проява на бабаитлък и гьонсуратлък, така характерни за сегашното управление са обречени на неуспех. Спомнете си, какво стана с нескопосаните опитит за налагане на недуразумението Желева за еврокомисар и какво стана, когато Бойко отиде и човешки помоли стачкуващите да отворят границата?! Кое от двете действия беше успешно?! В случая със стачката, какво пречи да излезе правителството с решение, че подкрепя справедливите искания на стачниците?! Че ги разбира и че ще направи постъпки пред ЕС за удовлетворяването на исканията им?! Какво пречи, на тази база да постигнат споразумение със гръцките феремери, да пропускат само българските камиони и да спират всички останали превозвачи от ЕС?! Все пак, протеста на гърците е насочен слещу ЕС, не срещу България! Ето това е възможността да спечелим от ситуацията. Ако единствено нащите превозвачи имат възможност да пътуват, целия трафик на съюза ще минава през българските фирми. Но за да стигне до това, трябва да убедим гърците, че сме на тяхна страна, че в действителност ги подкрепяме и ще направим всичко по силите си, да получат това което искат. Това е начина да се защити националния ни интерес, не посредством напъване и крясъци! Но....май искам прекалено много от управниците ни...
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ех как не съм вкъщи да видиш тоя форум през крив макарон. много ме дразнят такива драскачи като теб дет после яко си цъкат минуси по колкото пъти могат, а на себе си плюсове... ***... как ми се иска държавата да се прочиски от такива като тебе веднъж за винаги... имам чувството, че си някаква изтрещяла пенсия...
отговор Сигнализирай
Новини