BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

132
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Серго какво мисли по въпроса?
отговор Сигнализирай
131
СТРАНДЖАТА
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тия изпозват момента, че Бойко отиде в Германия, но като се върне ще гиразгони като пилци...Чух, че червената форумна армия готви големи съкращения - поради кризата - само kyky щял да остане като много кадърен, но на половин работен ден...
отговор Сигнализирай
130
Нереалист
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Аз знам до кога, докато не им отвърнем със същото! Да ги ударим там където ги боли! Да пренасочим, туризма ни от гърция към другите ни съседки на балканския полуостров!
отговор Сигнализирай
129
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Гърците не са "супер",защото пречат на нас.Това е държавица с инфантилен народ.В исторически план са свикнали всичко да им дават .....наготово.Отъждествяват се с....Византия,но само са били едни от многото народи,влизащи в тази империя,без да имат самостоятелна държава.Периодът надундуркането им свърши и колкото по рано го разберат,по-добре за....тях.
отговор Сигнализирай
128
аз
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
а бе какво се занимаваме с тия..съдене до дупка в европа и толоваа на оня ***,който сънува,че трябвало на помогнем на *** сърби за Косово...и да позволяваме на простаците гърци да ни бъркат в джоба(боли ме оная работа за правата им)да отиде да се прегледа..има само един интерес и той е българския-и той трябва да е за сметка и на двете държави
отговор Сигнализирай
127
balgarin
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
do kostakis kirie den drepeste na milate eci,ti antropos iste?!!!?gospodine ne vi li e sram da govorite taka,kakav 4ovek ste???!!!!?
отговор Сигнализирай
126
УЧЕН
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
след думата еллинизмос - аналога на българщината ,ДРУГАТА дума за гръцкото национално чувство е - РОМИОСИНИСИ - а буквалното му превеждане означава ''римляни сме (ние сме) - на гръцки (еллиника) - ромейос - официалното име на Византия - е Ромейа Автократориа или Василеиа тон Ромейон.
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Когато се запитате защо ни мразят всичките ни съседни народи и дори македонците, с които сме един народ ни презират ... Отговорът е тук : Когато бомбардираха Белград и сърбите, ние вместо да защитим съседния славянски народ дадохме въздушен коридор на самолетите убийци ! Когато съседите ни гърци протестират за правата си - ние ги съдим в Европа ... Ето защо ни мразят всички ! И с право ! Долен народ сме ! На нищо не сме способни освен да разваляме нещата на другите, да злобеем и да завиждаме !
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Много си грешен приятелио писна ми от исторически гении в този саит, първо научете си Българската история и после и за други държави, и да давате и уроци по нета! Прав си че источната империя Византия била част от Римската империя в начало, но това беше преди двете церкви да се разделят.Византия беше империята на еллините понеже религията е била хринстянството 'православие' и основня език гръцкия също така и най-голямата част от населението Гърци
отговор Сигнализирай
123
a-ha
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
vajno beshe da se obqvi che batman e razdignal blokadata - tova che ochevidno ne beshe vqrno e bez znachenie
отговор Сигнализирай
Новини