BGONAIR Live

Асоциацията на българския бизнес се отказа да блокира Кулата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
ричи
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нали знаете,че всички логични бунтове у нас се прекършват от отговорни комунисти,пардон мафиоти?Трябва да измислим нещо по-яко.
отговор Сигнализирай
18
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ти в кое ....елинско училище си учил - да не би в ....кацата на ....Диоген?
отговор Сигнализирай
17
Нереалист
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Бъзльовци! Не им стиска нищо да довършат до край!
отговор Сигнализирай
16
Atanas
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До всички:Абе момчета, само не ме бийте, не съм блокирал аз границите. Само да доуточня: искам да кажа че сега няма смисъл да се затварят границите. Нека да изчакаме да ни компенсират, а ако това не стане, тогава да действаме. Още повече, че тогава Гърчулята ще са "в сезон". Ако блокираме границите Август месец, е тогава ще ги заболи, като им секнем приходите от туризъм. Сега ако блокираме границата няма смисъл. Това имах предвид, като казах да се мисли в перспектива ;)
отговор Сигнализирай
15
ЕЛА РЕ ВОЛГА
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ицкам да каца це вии вугарите татари сте много големи цингари и турски тъпанарцета...ние ЕЛЛИНИТЕ СМЕ НОМЕРО ЕНА.....СВЕТАТА Е ТОВА - БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВЕЛИКА ЕЛЛАДА И ЕЛЛИНИЗМАТ
отговор Сигнализирай
14
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Едно ....магаре като мислило мислило,коя от двете купи слама да ...яде инакрая умряло от .....глад.
отговор Сигнализирай
13
До Atanas
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Атанасе или Танаси,на гърците хич неим пука за нас.За да ида до Солун минах прес Илинден,Драма,Амфиполи,...и пак оттам се върнах.Навъртях над 600км.Пукали му на маляката за това колко спечелих?Вътре съм даже Танаси,и ако продължиме да мислиме като тебе,по-добре пак да си останем под турско робство.Батман Бате Бойко,...не долетя,летяха си маляките със ските за дасе налапат с Банските пържоли.Ние си стискахме гащите,и им правехме стачката!Ако и ние неси поискаме като тях,нищо няма да ни дадат!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Е затова сме на това дередже.*** душици.
отговор Сигнализирай
11
АЗ
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Всеи интересуващ се поне малко от история на България ще ти каже ,че наща дипломация никога не е печелила!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Досега да сме получавали компенсаций за нещо ! А да за Козлодуй загубихме много повече отколкото получихме .Не освояваме много и от еврофондовете тъжна работа минавал ли е някои скоро по околовръстното какви кратери са се отворили а и не само там пропадаме все повече. Трай коньо за зелена трева.
отговор Сигнализирай
Новини