BGONAIR Live

Стягат лошите шофьори в Пловдив с видеонаблюдение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Sun
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
По-добре камерите да красят светофарите, от колкото глобите да ти погрознят бюджета. Само не се изхвърляй, че винаги спазваш правилата!
отговор Сигнализирай
1
аз
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Само не вземайте пример от Варна, че тука купиха една камара камери, окичиха светофарите с тях и си стоят за красота. А кой плаща за тази красота? ;)
отговор Сигнализирай
Новини