IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Държавните чиновници се вдигат на протест в Пловдив


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
някой
преди 16 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Само че на ПОСЛУШНИЯ държавен чиновник държавата му плаща всички осигуровки, не както останалите наети работници - 60%от работодателя, 40от работника. Тези ,които не са държавни служители, ги компенсират къде с назначаване на допълнителен трудов договор. А има и длъжности, на които заплатите им са ниски, но те и работата им - и физическа и умствена - е толкова. Така че стига сте ревали - омръзна ми да плащам данъци за неизброима армия от чиновници и за ***!А, да не забравяме командировките им
отговор Сигнализирай
16
iедин чиновник
преди 16 години
Харесвам 33 Не харесвам 8
да,има чиновници,които си клатят краката,но има и такива,които се скъсват от работа,предното правителство се чудеше какви длъжности да измисли,за да си назначава хора,сега е ред те да си отидат и да останат тези,които си вършат съвестно работата.Чиновника е като всеки друг човек,с кредити,със задължения и какво ли не,затова не критикувайте без да сте от другата страна
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 33 Не харесвам 9
Айде досега са били чиновници и са си клатили краката на бюрото докато са гледали порно, нека сега поработят малко.
отговор Сигнализирай
14
Българин
преди 16 години
Харесвам 33 Не харесвам 10
Предлагам на ИСТИНСКИ работещите от Пловдив също да излязат с по едно дърво в ръка и да разкажат играта на чиновническата *** !!! Не стига, че нищо не правят тия *** и че за стотинка работа не вършат, ами и ще протестират !!!Докога държавата ще заграбва половината пари на работещите, за да хрантути чиновници и *** ?!?
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 36 Не харесвам 8
Отиди да ги изкарваш и ти,ако ти стиска.Ама на частно искат да се бачка,не да си клатиш регламентирано краката зад бюрото и да копаш виртуални ферми!
отговор Сигнализирай
12
Безработен
преди 16 години
Харесвам 34 Не харесвам 10
Ами той Дянката за това е изпратен в България, да освобождава професионалисти и експерти с опит!
отговор Сигнализирай
11
бойко
преди 16 години
Харесвам 36 Не харесвам 11
до Azz - абе, ти знаеш ли колко взема един обикновен държавен служител, та си му погледнал в канчето ? Защо не протестираш срещу цените на тока, или високите банкови лихви, или даването на бакшиши по заведенията, а се занимаваш с това, дето няма да ти донесе никаква полза.
отговор Сигнализирай
10
azz
преди 16 години
Харесвам 36 Не харесвам 14
Започва да става интересно!!! На учителите, които не са държавни служители, ще им бъде ограничено правото на стачни действия! А държавните служители ще стачкуват! За запазване работните местенца, за това да не внасят осигуровки за собствена сметка и за каквото се сетят още...
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 36 Не харесвам 14
това управление води държавата към гибел ОСЪЗНАИТЕ СЕ И НЕКА ВСИЧКИ РАЗУМНИ ХОРА ДА ИЗЛЯЗАТ НА ПРОТЕСТ!!! бб и дянков да не би да не вземат заплатите си на време или детските надбавки ,а парите на фирмите а пенсиите на нашите родители такова БЕЗУМИЕ никога не е било
отговор Сигнализирай
8
Българин
преди 16 години
Харесвам 44 Не харесвам 12
Държавния чиновник е спънката в развитието на държавата ни! Едва ли има нещо друго, което толкова много да пречи да сме нормална държава. И са прекалено много и на практика не вършат нищо, така че едно намаление наистина ще облекчи бюджета, който все пак и аз пълня!
отговор Сигнализирай
Новини