IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Домашни кучета нахапаха възрастна жена от Дряново


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

125
Konstantin
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
И тази 84 годишна жена е била изпълнена с толкова злоба и жлъч (в тъпите кучкарски кратуни тулски, без и 77777 и техните производни), вместо да кажат, че това не е правилно, те заплашват хората.
отговор Сигнализирай
124
Константин
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
И само те са виновни за нахапаните и кучетата по улиците(защото са много загрижени за същите) и някой тук говорят за психопати, а какъв е този господин с тези кучета, или онази госпожа с кучетата кудето изядоха детето и тулски също, който открито заплашва хора, те са злобни и прости *** и ще си намерят майстора.
отговор Сигнализирай
123
Konstantin
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
бездомните се прибират и се приспиват, когато никой не ги вземе след 2-3 седмици, домашните само с намордник и повод, иначе яки глоби, не може големи и големи хищници да се разхождат свободно и ето го резултата. А тези кучкари който заплашват хора, ще се намерят и по силни и луди хора от вас, чийто живот сте застрашили. Чудя се защо се толерират тези кучкари и има толкова много нахапани хора, ако те бяха хора на място, нямаше да има толкова нахапани, а те са ***.
отговор Сигнализирай
122
tulski
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Този " младеж " е изключително опасен психопат, който би направил същото и с човек. Просто се страхува да не го хванат. Такива психопатни прояви не бива да бъдат защитавани.
отговор Сигнализирай
121
edno kuni до # 134
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
В нейния случай това означава ветеринар.
отговор Сигнализирай
120
edno kuni
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Те усещат, че си се отдаваш на содомия, затова... Разгонената *** си личи отдалеч.
отговор Сигнализирай
119
edno kuni
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Да, но те постоянно изяждат някой друг...
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Защото знаем как да си ги гледаме може би ?
отговор Сигнализирай
117
нтт
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Кучелюбци! Защо ли не ви изядат любимите ви кучета?
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Така й било писано...:) Други пък от мечка са били разкъсани...или пък от отровни змии нахапани...Айде,стига сте настройвали и паткосвали вече *** и голямо срещу кучетата ! Става банално,че и съмнително ! Някой си някъде видял 2-3 кучета заедно и вече крещи до бога,че щели да нахапят него,жена му,детето му,родата му...Направо ПСИХОПАТИЯ !...И най-лошото е,че вменяват и на други,дето хич и нямаше да забележат,че минават край куче,подобен истеричен рефлекс !...Я стига !...
отговор Сигнализирай
Новини