BGONAIR Live

Парното още по-солено наесен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
"Къде дреме измислената ДКЕВР? "Отговорът : кроят планове как още да ощавят търпеливия българин !Това са хора и на новия Калинчо - министъра на ***.
отговор Сигнализирай
18
Патил !
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
За тези, които ползват БАНКОМАТИ !Банкоматите на Райфайзен банк са амортизирани и ЛАПАТ картата.Можеш да си я получите след време от един до два месеца ...Или трябва да си вадите нова !Умната, за да си нямате ядове.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Къде дреме измислената ДКЕВР? Ама то там нали едни специалисти работят, мани, мани. Наистина е дошло време на масово спиране. Няма смисъл от всичката тази ***. Едното парно да надскача минималната заплата е мнооого цинично.
отговор Сигнализирай
16
Мюмюн
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Браво на Бойко и ГЕРБ !Мачкай българите, защото те са като овце беззащитни !
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Въобще няма да го мисля!Спирам парното и няма да се занимавам с тях.От къде да взема 250 лв. на месец само за парно след като заплатата ми няма и 515 лв.Взима се от човек който има!
отговор Сигнализирай
14
аз бе
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ползвам парно от 7 години . До сега винаги са ме отчитали ЕЖЕМЕСЕЧНО!!!! Кое е новото??? Отчетника винаги е идвал в почивен ден или когато е делничен след 18.00 часа. Явно при всяка фирма за топлинно счетоводство е различно.
отговор Сигнализирай
13
до7
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Как да не можаш да се откажеш? Правите събрание и целия вход се отказвате. Нашия вход е така мтори сезон и просто живнахме. Няма вече огромни *** сметки и следене кой е сменил радиаторите или краде по друг начин от съседите. На ток излиза около 100 лева на месец в най- студените от тая зима и то най- много, на апартаменти с деца по цял ден в къщи.Явно само ако всички масово се откажат ще има някакви промени.
отговор Сигнализирай
12
Събуди се българино
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
А защо си мислят че хората ще могат да го плащат това парно. Така де хората които можеха да плащат отдавна не живеят в България !!! :)
отговор Сигнализирай
11
do n 5
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
ti v koi vek jivee6 be? znae6 li e v Moskva parnoto e bezplatno, za6toto tazi para trqbva da se izpyska nqkak...i se pyska v trubi i ima parno...tyk mi iskat po 400 lv na mesec za 1 radiator, trqbva da sum lyd da im go platq.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
ТоплоФИКЦИЯТА отново отвори паст да ***!
отговор Сигнализирай
Новини