IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рано е да се говори за рестарт на АЕЦ „Белене”, отсече Добрев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

117
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Quantum FUND е собственност на Рокфелер и се ползува с консултант Джордж сорос .Печалбите на фонда са 40 % годишно п продължение на 30 години подред .Влезне ли в енергетиката на Бъгария майката ни е е..та от плащания към джоба на рокфелер
отговор Сигнализирай
116
емо
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
американските технологии са подчинени на максималната печалба на частника изатова са несигурни/справка япония,тримайл аиланд/никога нищо американско не е било свясно .......това не е като да трепеш беззащитни по света
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Европа постави началото за отказ от атомна енергия и ако това нещо се осъществи успешно нашата "нова АЕЦ" ще бъде спряна преди да запачне работата си...освем ако до тогава не станеме официално руска република.
отговор Сигнализирай
114
prepis ot rumen 221
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
До ГражданинКое нещо в енергетиката ни почива на "пазарен анализ..." и конкуренция??? 1. Живеем ужким при капитализъм... 2. Имаме ужким пазарна икономика, при това свръх-либерална... 3. Живеем ужким в ЕС, където ужким имало свободно движение на стоки, капитали и работна сила... - НЯМАЛО ПАЗАР ЗА ТОК - ХА-ХА-ХА, Добре!!! НО, ЗАЩО ТОГАВА ЗИМАТА ВНАСЯХМЕ ПО 400 Mw/дневно ОТ ФРЕНСКО-КУНЕВАТА АЕЦ - ЧЕРНА ВОДА!!! (а икономиката ни дори не работи) - ЗАЩО МЪЛЧАТ ЗА ТОВА ПАЛЯЧОВЦИТЕ ОТ ОДС, КОИТО ТВЪРДЯХА, ЧЕ ИМАЛО ИЗЛИШЪК ОТ ТОК (е, свършиха мръсната работа на ГЕРБ и те от благодарност ги разтуриха) - БОКО КАЖИ СИ!!! ЗАДЪХВАМЕ СЕ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ ЕДИН ГОЛЯМ ТЕЦ ДА СПРЕ И СТАВАМЕ ДИСКОТЕКА - ЕНЕРГОСИСТЕМАТА РАБОТИ БЕЗ РЕЗЕРВИ!!! - Но ПИТАМ: - Защо е ВЪВЕДЕНА КВОТА ЗА ИЗКУПУВАНЕ НА СВРЪХЕВТИНИЯ КОЗЛОДУЙСКИ ТОКСАМО ОТ 23%...??? - Защо НЕК е ЗАДЪЛЖЕНА, да изкупува "вятърничевия" ток на 100%, за 25 години и на цена от 79 стотинки (без ДДС)... и да отказва ток от Козлодуй, струваща му 1.169ст!?!?!? - Защо изкупува тока от АМЕРИКАНСКИТЕ СПОНСОРИ НА СДС в Марица-Изток за 17,5 ст, а от Държавния ТЕЦ за 6,5 ст В СЪЩНОСТ ВЪГЛИЩАТА В МАРИЦА-ИЗТОК СВЪРШВАТ СЛЕД 30 ГОДИНИ - Дори ПРОДАЖНАТА цената на тока от АЕЦ-Белене, да е 5.5 стотинки (про себестойност 2,42 както казват англичаните), което признава дори сребролюбеца Касчиев, тя пак е по-ниска от всички други Зелени и Въглеводородни източници на ел. енергия... - Приятели, ако бяха верни 1, 2, и 3 (по-горе), Козлодуй ще продава на 100% и не по 3,0ст. , КАКТО ГО ПРОДАВАМЕ НА ТУРЦИЯ, а по 8 стотинки, Белене ще продава на същата цена..., ПАЗАРНА ИКОНОМИКА е това..., а всички тецове, които не могат да се включат в тази "ценова игра", ще затворят или някои от тях ще останат, като Студен резерв... СПОНСОРИТЕ НА ОДС ЩЕ ИМ СПРАТ РУШВЕТА, Е, И КОСТОВ ГУБИ, НО БЪЛГАРИТЕ ПЕЧЕЛЯТ!!! Така ще изпълним и Евродирективата - Да намалим вредните емисии с 60%... Което ще направим всякак..., но САМО, ако го има Белене защото, ако го няма, до 10 години оставаме без ток..., ИКОНОМИКАТА НИ ЩЕ СЕ ВЪРНЕ В КАМЕННАТА ЕРА, а по-точно ще го купуваме по 99 ст...., е, които можем да си го позволим де...
отговор Сигнализирай
113
емо
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
замесен ли е американски бандит полза за страната няма
отговор Сигнализирай
112
НАРОДА ЗНАЕ
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Нямам нищо против, престъпниците които изнесоха открадните си милиарди в чужбина да ги върнат в България. Нека се крият зад каквито искат чуждестранни фирми, но да инвестират в нещо разумно. С тази "инвестиция" в АЕЦ Белене, тези същите червени олигарси, ни заробват още веднъж.Печалбите ще бъдат за тях, а нас скъпия ток и плащанията.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
"американци" строят ли тук централа,и аз емигрирам далеч от тая държава.
отговор Сигнализирай
110
Наблюдател
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Докато не се види "черно на бяло" някакъв шялостен енергиен анализ за близките поне 20 год.,касаещ България,всякакви приказки за "строежи на атомни централи,ВЕЙ ' и тем подобниса празни приказки. Енергиини лобита зарибяват пространството ако мине "N"-a. "Некви хора",много искат да усвоят "Некви милиарди"...
отговор Сигнализирай
109
Цирк
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Този Цирк го играете , като Борисов многократно казва Онзи Гьол , без да има нужда да го споменава . Костов се надува " Ние няма да правим завой към Русия . А ето за какво било , да го продадете ! Ама за какво плюехте , да създавате плитическа интрига , защото някои пак се хванахаЗа съжаление това касае националната сигурност
отговор Сигнализирай
108
!
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Има ли официално становище на Американския департамент по енергетика относно кандидат-строителя на Белене",и какво е то?
отговор Сигнализирай
Новини